4.5G’den 3G’ye Alma

4.5G’den 3G’ye Alma

Farklı nedenlerden dolayı 4.5G’den 3G’ye alma işlemi yapmak isteyenler servislere başvuru yaparak gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirler. Son sistem teknoloji ile telefon kullanmak isteyenler için yapılacak olan işlemler doğrultusunda sim kartınızı 4.5G olarak kullanmak yerine yeniden 3G teknolojisi ile kullanabilirsiniz. İşlemin yapılabilmesi için mutlaka operatörünüzün bulunduğu servise ulaşmanız gerekir.Müşteri Hizmetlerini Arıyarak Gerekli İşlemleri Yapmaktadırlar.

Neden 4.5 G Yerine 3 G

Bunun En Büyük Faktörü İnternet Kotasıdır.4.5 G ile Hız Arttığı İçin Veri Kaybı Veri Hızı Daha Fazla Olaçağı İçin Kota Problemi Yaşanmaktadır.Fakat 4.5G Daha Kaliteli Hizmet Verdiği İçin Tercih Edilmektedir.

Gelişen Teknoloji sayesinde 4,5G kullanımı günümüzde özellikle telefon kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen seçeneklerden biridir. Daha hızlı internet kullanımı ve teknolojiden en iyi şekilde yararlanmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. 4,5G teknolojisine geçiş yaptıktan sonra farklı sebeplerden dolayı geri dönüş sağlamak isteyenler için yapılacak olan işlemleri operatörler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

webtoz.com

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA