4.5G’den 3G’ye Alma

4.5G’den 3G’ye Alma

Farklı nedenlerden dolayı 4.5G’den 3G’ye alma işlemi yapmak isteyenler servislere başvuru yaparak gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirler. Son sistem teknoloji ile telefon kullanmak isteyenler için yapılacak olan işlemler doğrultusunda sim kartınızı 4.5G olarak kullanmak yerine yeniden 3G teknolojisi ile kullanabilirsiniz. İşlemin yapılabilmesi için mutlaka operatörünüzün bulunduğu servise ulaşmanız gerekir.Müşteri Hizmetlerini Arıyarak Gerekli İşlemleri Yapmaktadırlar.

Neden 4.5 G Yerine 3 G

Bunun En Büyük Faktörü İnternet Kotasıdır.4.5 G ile Hız Arttığı İçin Veri Kaybı Veri Hızı Daha Fazla Olaçağı İçin Kota Problemi Yaşanmaktadır.Fakat 4.5G Daha Kaliteli Hizmet Verdiği İçin Tercih Edilmektedir.

Gelişen Teknoloji sayesinde 4,5G kullanımı günümüzde özellikle telefon kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen seçeneklerden biridir. Daha hızlı internet kullanımı ve teknolojiden en iyi şekilde yararlanmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. 4,5G teknolojisine geçiş yaptıktan sonra farklı sebeplerden dolayı geri dönüş sağlamak isteyenler için yapılacak olan işlemleri operatörler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

Bir Cevap Yazın