AÇILMAYAN SAMSUNG GALAXY TELEFONLARI AÇMA

AÇILMAYAN SAMSUNG GALAXY TELEFONLARI AÇMA

Odin Programı İle Donanımsal Arıza Olmayan Telefonları Açma Bu Yöntemimiz Telefon Rootlama Yöntemidir. Yazılımın Tekrar Yüklenerek Telefonlar Açılmaktadır.Detaylı Anlatım İçin Videoyu İzleyiniz

Video Üzerindeki İşlemleri Yaptıktan Sonra Telefonunuz Halen Açılmıyor İse Donanımsal Arıza Olabilir Teknik Servise Gönderiniz.

Açılmayan Samsung GalaxY telefonları açma işlemi için öncelikli olarak pilini kontrol etmek olacaktır. Bunların yanı sıra şarj kablosunda veya girişinde her hangi bir sorun olmadığından emin olun. Gerekli ise farklı bir şarj kablosu veya başlığı kullanarak tekrar şarj etmeyi deneyin. Yeterli şarj olduğundan emin olursanız telefonunuzu açmayı deneyerek sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Sorun devam ediyor ise;

Hafif  Sıfırlama işlemi yapabilirsiniz: Açılmayan samsung galaxsi telefonları açma işlemi içi, bu uygulamayı deniyoruz.  Bu işlemi genel olarak telefon yanıt vermediğinde uygulanmaktadır. Cihaz yeniden başlatılıncaya kadar güç düğmesine basılı tutarak bu işlem gerçekleştirilir. Sorunun güvenli moddan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol edin. Her hangi bir uygulama bu duruma neden olabilir. Telefonunuzu buna istinaden güvenli mod kullanarak açmanız gerekecektir.

. Cihazın kaplı olup olmadığı kontrol edilir

. Ekran yüzünde bulunan güç tuşu ve cihaz adına birlikte basarak bekleyin

. Ekran kısmında Samsung yazısı çıktığında tuşlara basmayı bırakabilirsiniz. Güç tuşunu bıraktığınız zaman, direk ses kısma tuşuna basarak  aygıtın yeniden başlatmayı tamamlamasını bitirene kadar bekleyin.

. Güvenli mod ekran sağ alt kısmında bulunur

. Güvenli mod göründüğünde ses kısma tuşuna basmayı bırakabilirsiniz.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU