AÇILMAYAN VİDEO DOSYALARINI AÇMA

AÇILMAYAN VİDEO DOSYALARINI AÇMA

Açılmayan Video Dosyalarınızı Açmak İçin K-lite kodec programı İle Açabilirsiniz.Bu Tip Videolar Formatı Farklı Olduğu İçin pc Veya Tabletler Desteklememektedir.

K-lite Codec İndirmek İçin [button style=”” color=”uckan-btn–red” size=”uckan-btn–small” link=”https://www.codecguide.com/download_kl.htmNDkzMjIzOUAxNTY0ODQ1ODM5″ icon=”” target=”false”][/button]

K-lite Codec Kurulum Videosu

Halen Videolarınız Açılmıyorsa Bu Sorun Şunlardan Kaynaklanmaktadır.

Açılmayan video dosyalarını açma  sorunu birçok nedene bağlı gelişebilmektedir.  Örneğin virüslü sitelerden kaynaklı hasar, yazılımdaki hatalar ve aniden kapatma işlemi yapmaktan kaynaklı hatalar. Dosyaları kaybetmek veya önemli videolarımıza ulaşamamak büyük bir sorun.

PC, veya  MAC’iniz de oynatamadığımız videolar için problemli veya hasar görmüş olma ihtimali yüksektir. Videoları açmamıza engel olan  video oynatma anında ekrana gelen video oynatılırken hata oluştu şeklindeki uyarı gibi durumlar  hakkında birkaç bilgilendirme sağlayacağız.

. Genel itibari ile videolarımız oynatılamadığında ya bozulmuştur yada başlık bilgisinde hasar oluşmuştur.

. Video oynatma esnansın da internet bağlantınız gitmiş veya sorunlu olabilir

. Medya dosyasında video oynatma esnasında ani güç kaybı

. Yazım esnasında eksik veya hatalı başlık bu uyarının nedeni olabilir

Bunun gibi birçok durumdan kaynaklı video oynatmada sorunlar yaşanabilmektedir. Açılmayan video dosyalarını açma işlemi nasıl yapılır? Video onarma  programlarını kullanarak bozuk olan dosyaları bir ölçüde çözmenize yardımcı olabilir. Video  düzeltme programları bu durumda en iyi çözüm olacaktır.

 

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU