AÇILMAYAN XPERİA TELEFONLARI AÇMA

AÇILMAYAN XPERİA TELEFONLARI AÇMA

Açılmayan Xperia telefonları açma yöntemini sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Telefonlarımız birçok nedene bağlı açılmayabilir. Bu nedenle bataryasının yeterli olup olmadığının kontrolünü sağlayıp şarj kablolarının hasarlı olup olmadığını başka bir cihaza takarak deneyin. Eğer sorun çözülmüyor ise aktaracağım yöntemi sırasıyla uygulayın.

Öncelikli olarak cihazın açılması için bir süre bekleyin ve ardından titreşim sesini aldığınızda güç tuşuna basıp tekrar bırakın.

Xperia telefonunuzun şarj edilmiş olduğundan emin olduktan sonra açılması için biraz bekleyin

.  Sağlıklı bir cihaz kullanımı için tamamen bitmiş bir şarj için en az 4 saat beklemek gerekir

.  Cihazı USB kablosu yardımıyla bilgisayardan şarj etmeyi deneyin. Böylece sorunun şarj cihazından kaynaklı olduğu anlamına gelecektir

.  Telefonunuzda bellek kartı varsa çıkartıp telefonu yeniden başlatın. Eğer bu uygulama sorunu çözmüş ise SD kartı hasarlı olabilir.

.  Xperia telefonunuz düzgün açılmadığında kapanmaya zorlayıp yeniden başlatma işlemini yapın

Bu uygulama oldukça basit ve genelde açılmayan Xperia telefonları açma işleminde çözüm olmaktadır.

 

Xperia telefona sahipseniz ve telefon açılmama sorununuz varsa, tüm model Xperia cihazlarda geçerli olan açılmayan Xperia telefonları açma hakkındaki yazımızda gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun için, öncelikle cihazın açılması için titreşim olana kadar tuşa basılı tutun. Bazen cihazın titreşime geçip açılması için 10 – 15 saniye basılı tutmak gerekebiliyor.  Cihazın şarj probleminin olmadığından emin olun. Eğer şarjı tamamen bitmişse cihaz normalden daha geç açılabilir. Diğer bir kapalı cihazı açma yöntemi olarak, cihazınızda bir bellek kartı ve onun işlemini gören herhangi bir şey takılıysa bunu çıkarıp yeniden cihazı başlatmayı deneyebilirsiniz.  Bellek kartı çıktıktan sonra cihaz açılıyorsa eğer, bu durumda sorun SD kartındadır. SD kartını değiştirmeniz gerekiyor. Tüm bunlara rağmen açılmıyorsa, cihazı yeniden başlatmaya veya kapatmaya zorlayabilirsiniz. Bu uygulama ile cihazdaki hiçbir veriler ve hiçbir kişisel bilgileriniz silinmez. Zorla yeniden başlatma, eğer başarılı olmazsa 2 dakikalık yeniden başlatma işlemini uygulayabilirsiniz. Buna benzer farklı yollar deneyerek açılmayan Xperia cihazınızı açmak mümkündür

webtoz.com

Kıymet İle İlgili Resimli Sözler

Kırılmak Kırmak Sözleri Resimli

İnsan Olmak Temalı Resimli Sözler

Sabah Namazı İle İlgili Sözler