Adaletsizlik İle İlgili Sözler

Adaletsizlik İle İlgili Sözler

Türk geleneğinde olmayan ve olmaması gereken şey “rakı” değil; “yolsuzluk”, “çocuğa taciz”, “kadına şiddet”, “adaletsizlik”.
Kısaca Vahabi kafası, yani gericilik.

Adaletsizlik İle İlgili SözlerÖrnek olsun diye verilen her cezada, yasanın yararına ve bireyin zararına bir adaletsizlik vardır!” Adaletsizlik İle İlgili SözlerDünyadaki en büyük adaletsizlik; senin çok istediğin bir şeyi başkasının çaba sarf etmeden ulaşabiliyor olması.
Anonim Adaletsizlik İle İlgili SözlerAdaletin zıddı adaletsizlik değildir,zulümdür…. Adaletsizlik İle İlgili Sözler“Başkasının hakkını yemek adaletsizliktir de, kendi hakkını yemek adaletsizlik değil mi?” Adaletsizlik İle İlgili SözlerHerhangi bir yerdeki adaletsizlik, her yerdeki adalete tehdittir.” Adaletsizlik İle İlgili Sözlerİnsanları yoksulluktan çok adaletsizlik incitir. Adaletsizlik İle İlgili SözlerÖrnek olsun diye verilen her cezada kamunun yararına ve bireyin zararına bir adaletsizlik vardır. Adaletsizlik İle İlgili SözlerHaksızlık ve adaletsizlik algısı, tamamen olmasa da çoğunlukla öfkenin en büyük nedenidir. Adaletsizlik İle İlgili SözlerBaşkasının hakkını yemek adaletsizliktir de, insanın kendi hakkını yemesi adaletsizlik değil midir?”Adaletsizlik İle İlgili Sözler

Biz popüler değiliz adamız, bizim durumlarımız değil adamlığımız beğenilir.

Adaletsizlik İle İlgili Sözler

Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğünü yaşadın mı kahpesine kurşun yağdırdın mı hiç bir garibanın elinden tutup da kadere rest çektin mi.

Adaletsizlik İle İlgili SözlerAdaletsizlik İle İlgili Sözler

webtoz.com
Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler