Android Chrome Gece Modu Açma Kapatma

Android Chrome Gece Modu Açma Kapatma

Son dönemde cep telefonu kullanımının son derece yaygınlaşması ile birlikte Android Chrome gece modunun oldukça önemli hale geldiği görülüyor.

İnternet kullanımının oldukça yaygınlaşması ve bunun büyük bir bölümünün cep telefonları ile yapılması beraberinde göz sorunlarını da ortaya çıkarmıştır. Günümüzde Android cep telefonlarında web tarayıcısı olarak en çok tercih edilen Chrome bu göz sorunlarının en aza indirmek için Android Chrome gece modu özelliğini geliştirmiştir.

Birçok Android Chrome kullanıcısı Android Chrome geçe modu açma kapatma ile ilgili bilgi sahibi olmak istemektedir. Çünkü gece cep telefonu kullanımı göz sağlığı için büyük bir risk unsuru oluşturmaktadır.

Android Chrome Gece Modu Açma Kapatma Ayarları

Android Chrome gece modu açma kapatma ayarları ile dilediğiniz zaman bu modu aktif edebilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz.  Android Chrome gece modu açma kapatma ayarları ise şu şekildedir;

Birçok kişinin masaüstü sürümünde kullandığı karanlık mod özelliğini Android cihazlarda kullanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken tek husus ise adres çubuğuna chrome://flags/#enable-android-night-mode kodunu eklemeleri açılan sayfada ise “Android Chrome UI dark mode” seçeneğini aktif etmesi gerekmektedir. Daha sonraki aşamada ise ayarlar içerisinden karanlık moda geçiş  yapması ile işlem başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu