Android Ekran Döndürme Sorunu

Android Ekran Döndürme Sorunu

Android işletim sistemine sahip olan farklı marka ve model cihazlar için Android ekran döndürme sorunu yaşanabilecek problemlerden biridir. Farklı sebeplerden dolayı yaşanması söz konusu olabileceği gibi özelliğin kapalı olması durumunda da karşılaşabileceğiniz sorunlardan biri olarak görülmektedir. Cihaz üzerinden özellikle döndürme özelliğinin kapalı olması durumunda ekranın dönmesi mümkün değildir.

Sorun Kaynağı Bundan Değil İse Yazılımsal Sorun İçermektedir.Fabrika Çıkışı Haline Getirip Denemelisiniz Sorun Çözülmez İse Teknik Servise Başvurun.Garanti Kapsamına Girmektedir.Garanti Kapsamında Değil İse Teknik Bilgiye Sahip İseniz Cihazı Rom Layabilirsiniz.

Gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından android ekran döndürme sorunu çözümü sağlanabilir. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda ekranın dönmesini engellemek için özelliği kapatabilir ve daha sonrasında gerekli olması halinde açarak yeniden kullanabilirsiniz. Cihazda özellikle ekranda çok sayıda uygulama kullanılması ekranın donma problemini ortaya çıkabileceği gibi ekran döndürme konusunda da sorun yaşanmasına neden olabilir

webtoz.com
Posted in Android Sorunlar

AÇILMAYAN CASPER TABLETLERİ AÇMA

Posted in Android Android Sorunlar

Android Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü

Posted in Android Sorunlar

Android Mürekkep Akma Sorunu

Posted in Android Sorunlar

Pubg Global Sürüme Bu Hesapla Giriş Yapılamaz Hatası