Android Facebook İngilizce Oldu

Android Facebook İngilizce Oldu

Sosyal medya kullanımında özellikle Facebook kullanıcıları zaman zaman farklı problemler ile karşılaşabilirler.

Son dönemde sıklıkla karşılaşılan android Facebook İngilizce oldu probleme kullanıcıları için sorun yaşamasına neden olabilir. Beklenmedik şekilde ortaya çıkabilecek problemler kullanıcılar için zaman zaman problem yaşanmasına neden olabileceği için her problemin çözümü sağlanmalıdır.

Son zamanlarda özellikle bağlantı kaynaklı olarak yaşanabilecek problemler arasında Facebook Türkçe ayarlanamıyor sorunu yer almaktadır. Beklenmedik şekilde ortaya çıkacak olan durum karşısında hesabınızın İngilizce olarak kullanımı söz konusu olmaktadır. Bağlantı kaynaklı yaşanabilecek olan bu durum hemen hemen her kullanıcının yaşayabileceği sorunlardan biri haline gelmektedir.

Android Facebook Dil Seçeneği Düzeltme

İlk olarak mobil uygulama üzerinden Facebook uygulamasına girilmesi gerekir. Facebook uygulamasının sağ alt köşesinde bulunan üst üste çizgili şekilde hazırlanmış üç çizgi bulunmaktadır. Bu sekmeye tıklanması durumunda karşılıklı farklı seçenekler çıkmaktadır. Alt kısımda yer alan ayarlar ve güvenlik sekmesine tıklayarak ayarların kırılımına tıklamanız yeterli olmaktadır. Bu sayede android Facebook dil ayarlama işlemi sorunsuz olarak yapılabilir.

Bir Cevap Yazın