Android Gizli Mod Açma

Android Gizli Mod Açma

Android cihazların kullanımının son derece yaygınlaşması ile birlikte kullanıcılar gizlilik konusuna çok daha fazla önem veriyorlar.

Android gizli mod açma son dönemde en çok kullanılan özellikler arasında yer alıyor. Çünkü insanlar gezdikleri sitelerin ve profillerin başka kullanıcılar tarafından görülmesi ve ele geçirilmesini istemektedirler. Android gizli mod açma özelliği ile artık Android cihazlar üzerinden tüm internet kullanımları gizli olarak yapılmakta ve hiçbir veri ya da bilgi kayıt altına alınamamaktadır.

Android gizli mod özelliği ile birlikte insanlar internet üzerinden çok daha rahat ve endişe duymanda dolaşabilirler. Son dönemde internet üzerinden kullanıcıların bilgilerinin ele geçirilmesine yönelik faaliyetler arttığı için bu gizli mod özelliği kullanıcılar için oldukça önemli hale geliyor.

Android Gizli Mod Açma Ayarları

Android gizli mod açma ayarları son derece basit birkaç işlem ile yapılabilmektedir. Bu moda yapılan hiçbir işlem ya da veri kayıt altına alınamamakta ya da izlenememektedir. Android gizli mod açma ayarları ise şu şekildedir;

  • İlk olarak Android cihazlardan Chrome açılmalıdır,
  • Daha sonra çıkan sayfanın sağ üst kısmında yer alan üç nokta işaretine tıklanmalıdır,
  • Açılan sekmenin en üstün bir altında yer alan yeni gizli sekme yerine tıklandığında açılan sayfa ile Android gizli mod açılmış olacaktır.
webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu