Android Instagram Storyleri Ekrana Sığmıyor Çözümü

Android Instagram Storyleri Ekrana Sığmıyor Çözümü

En çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan instagram, uygulama içi özellikleriyle kişisel hale getirilebiliyor.

instagram hikaye çözünürlüğü üzerinden insanlar bu uygulamanın görünümünü uygulama tarafından izin verilen sınırlar çerçevesinde değiştirme imkanına sahip olabiliyor. Bu sayede uygulama kişilerin istediği duruma dönüşebiliyor. Instagram dünyanın en fazla kullanılan sosyal uygulamalarından bir tanesidir. Yapılan paylaşımlar resim yada video şeklinde olabiliyor.

instagram Hikaye Çözünürlüğü Ne Demektir?

Bilgisayar ya da akıllı telefonlarda paylaşılan resim ve videoların boyutları değişiklik gösterebiliyor. Bu boyutlar bazı nedenlerden dolayı değişiklik gösterebilir. Kullanıcılar paylaşımlarını instagram hikaye bölümünde yayınlarken çözünürlüklerinin uygun şekilde ayarlanması gerekir. Aksi durumda burada paylaşılan resimler ekrana sığmayabilir. Aynı konu video içinde geçerlidir.

Instagram hikaye çözünürlüğü konusunda problem yaşanmaması için video ve fotoğrafların boyutunun 16:9 olarak ayarlanması gerekir. Boyut konusunda uygulama sizlere farklı alternatifler sunuyor.  Instagram hikaye çözünürlüğü sorunsuz paylaşım yapmanıza olanak sunar. Paylaşımlarınızı yaparken bu boyuta dikkat etmenizi öneriyoruz. Size verdiğimiz öneriye dikkat ederek sorunsuz bir şekilde paylaşım yapabilirsiniz.

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA