Android İOS Gibi Yapma

Android İOS Gibi Yapma

Android kullanıcıları ihtiyaç duyabilecekleri durumlarda android iOS gibi kullanmak için aşamalı şekilde gerçekleştirecekleri işlemler doğrultusunda sonuç alabilirler.

Android Telefonları İos Olarak Kullana Bilirsiniz.Bunu 2  Şekilde Yapılmaktadır

1:Tamamen Yazılımsal Değişiklik

2:Uygulamalar Vasıtası İle Görünüm Değişikliği

Sizlere Tavsiyem Kuşkusuz Yazılımsal Değişiklik Yapılması.Çünki Uygulamalar İle İos Görünümü Elde Eder İseniz O Uygulamalar Devamlı açık Olacağı İçin Şarj Sorunu Yaşayabilirsiniz.

Yazılımsal Değişiklik Yapmadan Telefonun Orjinal Versiyonu Bozulmasın Diyorsanız Google Play Marketteki Lock Screen & Notifications iOS 13 Uygulamasına Göz Atabilirsiniz [button style=”” color=”uckan-btn–red” size=”uckan-btn–small” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luutinhit.lockscreennotificationsios&hl=en_US” icon=”” target=”false”]İndirmek İçin Tıklaya Bilirsiniz[/button]

Android işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları android iOS gibi yapma konusunda aşamalı olarak gerçekleştirecekleri işlemler sayesinde telefonlarını iOS işletim sistemine uygun şekilde kullanmaya başlayabilirler.

Kullanmakta olduğunuz her marka ve model için aynı şekilde işlem yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda bulunan simgeleri ya da görsel ayarları değiştirmek istediğinizde yeni bir başlatıcısı yüklemeniz gerekmektedir. Bu sayede android telefonu iOS gibi kullanmak mümkündür. Daha sonrasında ikon paketi indirilmelidir. Kilit ekranı bildirimleri konusunda Floatify uygulamasını yükleyerek iOS işletim sisteminde bulunan bildirimlerdeki kilit ekranı özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android Telefonlar Nasıl OİS Gibi Kullanılır?

Fiyatlar nedeni ile özellikle android telefon kullananlar iOS özelliklerini telefonda kullanmak istedikleri durumlarda android telefonlar nasıl iOS gibi kullanılır? Sorusunu akıllara getirmektedir. İstediğiniz özellikleri android işletim sistemine sahip olan telefona yüklemek istediğinizde farklı uygulamaları kullanarak sonuç alabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzu iOS gibi kullanabilirsiniz.

 

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu