Android Karşı Taraf Açtığında Titreşim

Android Karşı Taraf Açtığında Titreşim

Akıllı telefon kullanıcıları için android özellikleri konusunda tercih edebilecek birbirinden farklı seçenekler bulunmaktadır.

Android kullanıcıları için özellikle android karşı taraf açtığında titreşim özelliğini tercih edebilirler. Telefonunuzda arama yaparken karşı tarafın açması durumunda titreşim olması için kullandığınız modele göre tercih edeceğiniz özelliklerden biri olarak kullanımı sağlanabilir.

Android deki “ayarlar>çağrı ayarları>bağlandıktan sonra titreşim” seçeneği tıklı vaziyette. Ayrıca “ayarlar>ses ve bildirim>çağrılarda ayrıca titret” te tıklı Olması Gereklidir

Arama sırasında dakikalarca telefonu kulağında tutmak istemeyenler için karşı taraf açtığında titreşim özelliği telefon modellerine göre kullanılabilecek özelliklerden biridir. Bu sayede daha rahat kullanımı sağlanabilir. Özelliğe sahip olan telefonlar üzerinden yapılacak olan işlemler doğrultusunda ayarlar klasör üzerinden özelliğinin açılması sağlanabilir. Bazı modellerde özelliğin bulunmaması kullanıcılar için özelliğin kullanımı konusunda sorun yaşamasına neden olabilir.

Android Arama Sırasında Karşı Tarafa Açtığında Titreşim Özelliği

Farklı özelliklere sahip olan android telefon modelleri için özellikle değişen özellikler konusunda kullanıcıların tercih edebileceği farklı seçenekler bulunmaktadır. Arama sırasında android karşı taraf açtığında titreşim özelliği kullanıcılar için kolaylık sağlamaktadır. Özelliğin bulunmadığını telefonlar için uygulama indirilmesi kullanımının sağlanması açısından etkili olmaktadır.

 

 

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu