Android Karşı Tarafa Ses Gitmiyor

Android Karşı Tarafa Ses Gitmiyor

Akıllı telefon kullanımında karşılaşabileceğiniz telefon arızaları oluşması durumunda profesyonel yardım alınması sorunun çözülmesini sağlayabilir.

Kullanıcılar için android karşı tarafa ses gitmiyor sorunu yaşanabilecek problemler arasında yer almaktadır. Son zamanlarda özellikle artan problemlerden biri haline gelmektedir. Problemin nedeni alıcı kaynaklı olabileceği gibi aynı zamanda farklı numaraların aranması sayesinde telefondan kaynaklı olup olmadığı öğrenilebilir.

Kullanıcılar için yaşanabilecek olan arızalar durumunda android karşı tarafa ses gitmiyor arızasının giderilmesi için farklı işlemler yapılabilir. İlk aşamada telefonun mikrofon kısmında tozlanma olup olmadığının incelenmesi gerekiyor. Tozlanması durumunda ya da pamuklanma gibi problemlerin yaşanması durumunda karşılaşabileceğiniz sorunlar arasında yer almaktadır. İnce fırçayla temizleme işleminin yapılması problemin giderilmesini sağlayacaktır.

Android Karşı Tarafa Ses Gitmiyorsa Ne Yapılır?

Öncelikle problemin nedeninin belirlenmesi gerekir. Mikrofonda yaşanabilecek problemler oluşması durumunda temizlenmesi sorunun çözülmesini sağlayabilir. Yine de telefonda karşı tarafa ses gitmiyorsa bu durumda parazit girme yönteminin kullanılması etkili olabilir. Telefonunuzu servise göstermeniz ve profesyonel yardım almanız problemin çözülmesini sağlayabilir.

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu