Android Oyunları Başka Telefona Aktarma

Android Oyunları Başka Telefona Aktarma

Android uygulamalar telefonlar arasında nasıl transfer ediliyor? Android işletim sistemine sahip akıllı cihazınız varsa uygulamaları birbirlerine transfer edebilirsiniz.

Cep telefonu değiştirdiğinizde veya Google Play Store’den kaldırılan uygulamaları kendi cihazınıza yüklemek için bir kaç basit adımı kullanabilirsiniz.

Uygulamaları Başka Telefona Transfer Etme

Google Play Store uygulamasına girerek ASTRO File Manager cihazınızı yükleyin Uygulamayı yükledikten sonra Tools menüsü üzerinden Application Manager seçeneğini aktif hale getirin. Installed Apps sekmesi üzerinden uygulamaları görüntülemeksiniz. Uygulama transferi Bluetooth aracılığı ile yapılıyor. Transfer etmek istediğiniz uygulamaları seçtikten sonra Backup butonuna dokunun. Yedekleme işlemi yapıldığında yedeklenen uygulamalar listede mavi şekilde görülecek ve Backed Up Apps sekmesindeki yerini alacak.

Bluetooth File Transfer

Google Play’e tekrardan giriş yapın ve buradan Bluetooth File Transfer adlı uygulamayı yükleyin. Uygulamayı kurduktan sonra mnt – sdcard – backups dizinine ulaşın ve transferini düşündüğünüzü APK uzantılı dosyayı seçin. Daha sonra Bluetooth simgesine dokunun. Aktarım yapacağınız cihazı Found Devices bölümünden seçtikten sonra transfer işlemini onaylayın.Android Oyunları Başka Telefona Aktarma

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu