Android Pie Minimum Sistem Özelikleri

Android Pie Minimum Sistem Özelikleri

Google şirketinin mobil cihazlar için piyasaya sürdüğü işletim sistemi olan Android Android Pie 9.0 güncellemesini alacak cihazları sizlere sunuyoruz. Peki, Android Pie 9.0 sistem özellikleri nelerdir?

Google, 2018 yılında yeni işletim sistemi Android Pie 9.0’un tanıtımını gerçekleştirmiştir. Akıllı telefon üreticileri, geçtiğimiz dönemde hangi telefonların Android Pie güncellemesi alacağına dair açıklamada bulundu. Telefon üreticileri haberi aldıktan sonra Android Pie 9.0 güncellemesi için kolları sıvamaya başladı. Android Pie 9.0 çıkış tarihinden sonra en çok sorulan soru telefonum Android Pie güncelleme alacak mı?” sorusudur. Android Pie 9.sayesinde birçok yenilik cihazlarda yerini almaya başlayacak. Yapılan açıklamalara göre bir çok telefon Android 9 pie güncellemesi alacak. Son iki senede çıkan telefonların tamamının bu işletim sisteminden yararlanacağı düşünülüyor.

Yeni Arayüz

Diğer Android sürümlerinde bulunan home tuşu yerine daha farklı ve yenilikçi bir buton getirildi. Google, Android Pie işletim sistemleri içerisine iPhone X’dakine benzer bir çubuk eklemesi yaptı. Kullanımı pratik hale getirmek için tasarlanan sanal buton sayesinde parmak hareketleriyle son kullanılan uygulamalar ve menülere kolayca ulaşabilirsiniz. iPhone X’e benzer olan işletim sistemi daha işlevsel duruyor. Parmağınızı aşağıdan yukarı kaydırdığınız zaman tüm uygulamalara ulaşabilirsiniz.

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu