Android Rehber Yedekleme

Android Rehber Yedekleme

Telefonunuzun bozulması, kaybolması ya da çalınması durumunda çeşitli programlar sayesinde rehberinizi yedekleyebilirsiniz.

Uygulamalar rehberinizi yeni cihazınıza kolayca transfer edilmesini sağlıyor. Android rehber yedekleme işleminin farklı yöntemleri bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere rehbere yedekleme yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Google Gmail’den Yararlanma

Android telefon rehberi yedekleme için kullanılacak ilk yöntem, Android rehberinizi Google Mail ile senkronize hale getirmektir. Bunun için Ayarlar üzeirnden “Hesaplar ve eşitleme” seçeneğine giriş yapın. Burada Otomatik eşitleme bölümüne girin. Kişiler kutusunun işaretli olması gerekir. Senkronizasyon tamamlandığı zaman bilgisayarınızdan Gmail hesabınıza giriş yapınız. Profilinizin alt kısmında sizi senkronize edilen rehberi göreceksiniz.

Apowersoft Telefon Yöneticisi

Android rehber yedekleme programı da sizlere bu konuda yardımcı oluyor. Bu kullanışlı uygulama sayesinde telefon rehberinizi bilgisayara kolayca yedekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için;

  • Yazılımı indirin,
  • Android cihazınızı USB kablosu bağlayın,
  • Kişiler bölümüne tıklayın,
  • Yedeklemek istediğiniz tüm kişileri seçin ve dışarıya aktarın.

Yukarıdaki bahsettiğimiz uygulamaların tamamı Android rehberinizi yedeklemek için kullanılabilir. Gmail hesabınız bulunuyorsa Android rehberinizi ilk olarak bu uygulama üzerinden yapmanızı tavsiye ediyoruz.

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA