Android Resim Ekran Taşma Sorunu

Android Resim Ekran Taşma Sorunu

Android kullanıcıları için yaşanabilecek problemler arasında yer alan resim ekran taşma sorunu ekrana koyacağınız resmin ekrana sığmaması durumudur. Ekrana sığmayan görüntüyü düzeltme bilmesi için uygulanacak olan yöntem ile resmini ekrana uygun şekilde ayarlanması sağlanabilir. Farklı telefonlarda kullanıcılar için yaşanabilecek olan bu durumun düzeltilmesi için cihaz üzerinden farklı uygulamalar kullanılabilir

Not:Aynı Cihaza Sahip Diğer Kişilerde Aynı Durumu Yaşıyor İse Yazılımsal Problem İçerir.Telefonu Resetliyerek Fabrika Çıkışı Hali İle Sorun Tekrar Oluşur İse Garanti Kapsamına Girer Teknik Servise Göndermeniz Gereklidir.

Ana ekrana görüntü koyarken özellikle Android resim ekran taşma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Özel olarak geliştirilmiş olan uygulamaların kullanılması kullanıcıların yaşamış olduğu bu problemin çözülmesini sağlayabilir. Ekrandaki resmin boyutları özellikle ekranda taşıma sorunu yaşanmasına neden olabilir. Seçilecek olan fotoğraf üzerinde gerekli düzeltmelerin yapılması yaşanan bu sorunu çözebilir.

 

webtoz.com
Posted in Android Sorunlar

AÇILMAYAN CASPER TABLETLERİ AÇMA

Posted in Android Android Sorunlar

Android Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü

Posted in Android Sorunlar

Android Mürekkep Akma Sorunu

Posted in Android Sorunlar

Pubg Global Sürüme Bu Hesapla Giriş Yapılamaz Hatası