Android Telefondan İos’a Nasıl Resim Aktarılır

“Eski Motorola’mdan yeni bir iPhone 6’ya yeni geçtim ve iPhone 6’nın çözünürlüğü gerçekten çok yüksek! İPhone’daki tüm görüntüler eski telefonumdan çok daha net. Ancak resimlerin büyüklüğü 5G! Bu kadar çok sayıda fotoğrafın aktarılması zor bir iş olmalı! ” diye düşünürken çözüm yolu aramaya başladım. 

Hiç bu problemle karşılaştınız mı? Resimler için, birçok kişi ilk önce onları bilgisayara kopyalar ve ardından iPhone’a taşır. Ancak çok sayıda görüntü için bu süreç uzun zaman alacaktır ve bu yol karmaşık gibi görünmektedir. Şimdi size Android  Telefondan İos’a Nasıl Resim Aktarılır konusunda size yardımcı olacak, iki telefon arasında doğrudan resim aktarabilirsiniz.

1. Adım. Yazılımı Windows’ta başlatın

Programı PC’nize yükledikten sonra çalıştırmanız gerekir.

Resimleri Android'den iOS'a Aktarın

Adım 2. Bilgisayarınıza Android ve iPhone SE / 6s / 6 / iPad mini / iPad Air bağlayın

USB kablosunu kullanarak iki cihazı bilgisayara bağlayın. Sonra aşağıdaki pencere görüntülenecektir. Veri kaynaktan hedefe geçecektir. Gördüğünüz gibi, Android sağda, iPad sağda yer alacaktır. Bu yüzden “Çevir” düğmesine dokunun, iki telefon pozisyonları değişecek. Sonra “fotoğraflar” ı tıklayıp “Kopyalamayı Başlat” a basabilirsiniz.

Android Fotoğraflarını iOS'a Kopyala

Not : Önce iOS daki resimleri almak istiyorsanız, lütfen sağ alt köşedeki “Kopyalamadan önce verileri temizle” yi tıklayın.

Adım 3. Android’den iOS’a Resim Aktarma

Programda iki telefon arasında resim aktarırken, aşağıdaki ana pencereyi göreceksiniz. Sabırla bekleyin. Program bitince, “Tamam” a tıklayın. Kişiler, mesajlar, müzik, video gibi diğer verileri de aktarmak istiyorsanız, adımlar aynıdır.

Android Fotoğraflarını iOS'a Aktarın

İPhone’dan Android’e Fotoğraf Aktarma

İPhone 7’nizden Android telefonunuza büyük miktarda fotoğraf aktarmanız mı gerekiyor? Elbette dosyalar ve format uyumsuzluğu gibi bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İki farklı işletim sistemi arasında geçiş yaptığınız için, bazen veri transferini başarılı bir şekilde yapmak o kadar kolay görünmüyor. Neyse ki, şimdi sizin için yararlı ve etkili bir fotoğraf aktarma programı mevcuttur.

Mobil Transfer, Symbian, Android ve iOS cihazları arasında veri değiştirmek için tasarlanmış profesyonel bir transfer yazılımıdır. Fotoğrafları yalnızca iPhone Camera Roll’dan değil, aynı zamanda iPhone kitaplığından Android telefona taşıyamazsınız. Dahası, transfer aracı tamamen güvenebileceğiniz bir şekilde risk taşımamaktadır. Bu programı tam olarak nasıl kullanacağınızı bilmek ister misiniz? Şimdi bizi takip edin ve aşağıdaki adımlarla iPhone’dan Android’e nasıl fotoğraf aktarılacağını öğrenin.

Adım 1. Transfer Programını Kurun ve Bilgisayarınızda Çalıştırın

Önce iPhone’a Android Transfer’i yükleyin. Ardından programı açın ve bilgisayarda çalıştırın.

Fotoğrafı iPhone'dan Android'e Aktar

webtoz.com

Adım 2. USB kabloları ile iPhone ve Android takın

İPhone’unuzu programa “Source” telefonu olarak ve ardından Android telefonunuzu USB kablolarıyla “Hedef” telefonu olarak bağlayın. Yazılım cihazları okuduğunda, ana pencereyi şöyle görebilirsiniz:

 Android Fotoğraf için iPhone Fotoğrafı

Not : Programdaki “Flip” butonunu kullanarak verileri Android’den iPhone’a aktarmak istiyorsanız yerleri değiştirmenize izin verilir.

Adım 3. iPhone’dan Fotoğraflarınızı kontrol edin ve onları Android’e taşıyın

İPhone’dan Android’e kopyalamak için içerik seçmeniz istenecek. Seçenekdeki “Fotoğraflar” seçeneğini işaretleyin ve “Kopyalamaya Başla” düğmesine basın. Hemen veri taşımaya başlayacaktır. Transfer işlemini aşağıdaki pencereden görebilirsiniz.

iPhone'dan Android'e Fotoğraf Aktarımı

Not : Aktarım işlemi sırasında iPhone’unuzun veya Android’inizin bağlantısını kesmeyin.

Kısa bir süre sonra transfer işleminin tamamlandığı bildirilecektir. Sadece şimdi Android’inde tadını çıkar. Fotoğrafların yanı sıra, istediğiniz gibi daha fazla Android içeriği İphone ye kopyalanabilir. Mobil Aktarım ile, veri hakkında endişelenmeleriniz varsa şayet yeni bir İOS a geçebilirsiniz. 

Android Telefondan İOS’a resimlerinizi aktarmak bu kadar basittir. Sizde bu işlemleri sırasıyla yaparak, tüm resimlerinizi kısa bir süre içinde aktarabilirsiniz. Şayet resim aktarımınız işleminde sorunlar yaşıyorsanız, hemen en yakın telefon servisine giderek, telefonunuzu göstermeniz gerekebilir.

Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA