Android Uygulama Güncelleme Kapatma

Android Uygulama Güncelleme Kapatma

Yine de yazılımlarınızı güncel tutmanızı tavsiye ediyoruz. Android uygulama güncelleme kapatmayı düşünenler için bu yazıyı hazırladık. Yazımızdan birkaç basit adım ile Android uygulaması için otomatik güncelleştirmeleri nasıl kapatılacağını açıklayacağız. Google Play Store otomatik güncelleme nasıl kapatılır? Sorusunun cevabına hemen bakabilirsiniz.

Güncelleme Nasıl Kapatılır?

Google Play Store’u açarak burada bulunan otomatik olarak güncellenmesini istemediğimiz uygulamayı seçebilirsiniz. Bu uygulamaları sayfa üzerinden bulabilir ya da güncellenen son uygulamalar sayfasından bulabilirsiniz. Uygulama sayfasını açtıktan sonra, Otomatik güncellemeyi aç seçeneğini göreceksiniz. Uygulamanın otomatik şekilde güncellenmesini engellemek için Google üzerinde bulunan Nike  işareti kaldırmanız gerekir. Otomatik güncelleştirmeyi tekrar açmak istediğinizde aynı adımları takip edebilir ve sistemi aktif hale getirebilirsiniz. Google hesabı üzerinden otomatik güncellemeleri kapatarak sorun yaratan uygulamaları düzeltebilirsiniz.

Mobil cihazlar üzerinde kullanılan uygulamaların büyük bir bölümü geliştiriciler tarafından yeni özellikler sunulması için güncellenmektedir. Bu güncellemelerin devamlı olarak karşımıza çıkması bazı kullanıcıları rahatsız etmekte ya da uygulamalar yeni sürümlerinde sorunlar çıkarabilmektedir.

 

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu