Android Wi-Fi Ünlem İşareti Çözümü

Wifi üzerinden kullanıcı adı ve şifreyi doğru girmenize rağmen inte kablosuz ağ üzerinden bir türlü internet alamıyorsanız sizin için hazırladığımız yazıya göz atabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Wi-fi ünlem işareti çözümünden bahsedeceğiz.

Bu problemin temeli nedeni Proxy komut dosyasından kaynaklanabilir. Proxy sorununun ortaya çıkması modemden internet bağlantısını alamamanıza neden olacaktır. Bu problemi ilk olarak basit bir şekilde gidermek için tarayıcınız açıp kapatarak tekrardan bağlanabilirsiniz.

Bu problemle ilk kez karşılaşıyorsanız öncelikle modeminizi ve kabloları test etmeniz gerekir. Modeminizi tekrardan kapatıp açtığınız zaman hala aynı sorunla karşılaşıyorsanız wifi alıcı donanımızın sürümünü güncellemelisiniz. Bu güncelleme işlemini ek programlarla yapabileceğiniz gibi aygıt yöneticisi üzerinden “Wireles Network Adopter” bölümünden de halledebilirsiniz.

Wifi sorununda diğer bir çözüm ise sorun gidericiden destek almaktır. Sorun giderici sayesinde Windows sorunlarınızı otomatik olarak onaracaktır. Bu uygulamaların tamamını yapmanıza rağmen hala sarı ünlem işareti sorunu ile karşılaşıyorsanız DNS önbelleğini temizlemeniz gerekir. Bu işlemleri yaptıktan sonra internetinize güvenle bağlanabilirsiniz.

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu