Aydan Getirilen İnsan Eli

Aydan Getirilen İnsan Eli Kemiği Kime Ait?  

Ay’a çıkan insanlar pek çok gizemi de beraberinde getirmişlerdir. Yapılan araştırmalar neticesinde ay’a ilk ayak basan, apollo mürettebatı değil, Edward adında bir insandır. Edward, kendi yapmış olduğu füze ile ay’a ilk ayak basan insan olmayı başarmıştır. Fakat ay’a çıktıktan sonra geri dünya’ya inmeyi başaramamıştır. Dolayısı ile burada ölmüştür. Yapılan diğer bir açıklamaya göre ay’a 17 astronot çıkmış ve burada ay’ın yüzeyini incelemeye başlamışlardır. Taşları ve ay’daki diğer yüzeyleri incelerken, bir insan kemiğine rastlamışlardır. Bu kemik, bir insanın sağ eline ait olduğu yapılan incelemeler sonrası ispatlanmıştır.Aydan Getirilen İnsan Eli

Ay’da oksijen yoktur, yer çekimi ise dünyadan 5 kat daha azdır. Bu nedenle ay’da yaşam belirtisi olmadığı gibi ay’a ayak basanların burada yaşamaları da mümkün değildir. Ay’da bulunan insan kemiği dünya’ya getirilmiş ve burada incelenmeye alınmıştır. Yapılan incelemeler sonrasında bu l kemiğinin 40 yaşında birine ait olduğu belirtilmiştir.

Ay’da Bulanan İnsan Eli Kemiğinin Üzerindeki Varsayımlar

Ay’dan getirilen insan el kemiği üzerinde incelemeler ve araştırmalar yapılmıştır. İncelemeler sonrası ortaya üç varsayım çıkmıştır. Bunlar ise;

  • Ay üzerinde bir insan uygarlık yaşadığı farz edilir.
  • Bir diğer varsayım ise ay’ın dünyanın bir parçası olmadır. Yani ay dünyanın bir parçasıdır ve dünyadan koptuğunda bir kısım insan da ay ile beraber gitmiştir.
  • Son var sayım ise ay’a yıllar önce insanlar ayak basmış ve geri dönmeyi başaramamıştır.

Tüm bu varsayımlardan üçüncü ihtimal daha ağır basmaktadır. Bir diğer komplo teorileri ise ay’da bir kadın mumyasının olmasına yöneliktir. Ay’da bir mumya bulunmuş ve bu mumya bir kadına ait olduğu düşünülmektedir. Artık ay’a gidişler yapamamaktadır. Bunun nedeni ise ay’da yaşam olduğuna inanılmasıdır. Komplo teorisine göre ay’a gidişler saklanmakta ve ay üzerinde gizli araştırmalar yapılmaktadır. Buradan insan ya da uzaylı kalıntıları aramak, uzayda da yaşam olduğunu ispat etmek isteyen pek çok bilim adamı mevcuttur. Ay üzerinde rastlanan mumyanın bir insan değil, uzaylı olduğu düşünülmektedir bu bağlamda araştırmalar yoğunlaşmıştır.

webtoz.com
Posted in Webtoz

oyun ile ilgili sözler

Posted in Webtoz

Aşk101 Dizi İncelemem

Posted in Webtoz

Aydan Getirilen İnsan Eli

Posted in Webtoz

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması