Baba Vanga’nın En Büyük Kehanetleri

Baba Vanga’nın En Büyük Kehanetleri

Büyük Kehanetlere Geçmeden Önce Büyük Olaylar Hepsi Birer Komplo Teorilerinden İbaret.Yani Dünyayı Yöneten Güç Merkezinin Yaptığı İşleri Bilmesi.Kim Bilir Belki Bir Üç Harfli Arkadaşı Vardır.Bu Güç Merkezinin Toplantılarını Dinliyordur.Buda Bir Teoriden İbaret Çünki Geleçegi Kimse Bilemez.Gaybı Bilen Sadece Allah’tır.Bu Tip İnsanlara İnanmakta Şirke Girebilir.Arkadaşlar.

  1. Dünya Savaşı’nı Kimin Kazanacağını Bildi

Baba Vanga 2. Dünya savaşını hangi tarafın kazanacağı hakkında yaptığı kehanetle doğru bir sonuç gösterdi ve ikinci dünya savaşı anlattığı şekilde sonlandı.

Gandhi’nin Ölümünü Bildi

Dünyaca ünlü Modern Hindistan’ın kurucusu Gandhi’nin ölümü hakkında yaptığı kehaneti tuttu.Hatta Bu İdda Ortaya Atılınca Hindistan Gündeminde Tartışmalara Yol Açmıştır.

11 Eylül Saldırılarını Tahmin Etti

11 Eylül saldırıları hakkında yaptığı kehanet gerçekleşti ve belirttiği gibi zamanında 11 Eylül saldırıları gerçekleşti.Söz Konusu Kehanetler Arasında 11 Eylül Gibi Saldırıları Ön Görmüş Bunları Uyarmıştır.Nitekim Herkesin Bildiği Gibi 11 Eylül Bir Komplodan İbaret.

Obama’nın ABD Başkanı Olacağını Çok Önceden Söyledi

Obama’nın Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağını çok önceden belirtti ve bu kehaneti de gerçekleşen kehanetlerinden en önemliler arasında yerini aldı.

Rusya Dünya’nın En Güçlü Devleti Olacak

Baba Vanga’nın hala gerçekleşmeyen ama yakın zamanda gerçekleşeceğine inanılan kehanetlerinden birisi de Rusya’nın dünyanın tek süper gücü olacağıdır.

webtoz.com
Posted in Webtoz

oyun ile ilgili sözler

Posted in Webtoz

Aşk101 Dizi İncelemem

Posted in Webtoz

Aydan Getirilen İnsan Eli

Posted in Webtoz

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması