Bilgisayar Ekranı İkiye Bölme

Bilgisayar Ekranı İkiye Bölme

Windows, birden fazla monitörle çalışmanızı sağlayarak işinizi kolay hale getirir. İki ekran, birkaç uygulamayı aynı anda görebilmenize yardımcı olur. Üç tane ekran ise size mükemmel bir oyun deneyimi sunar. Dizüstü bilgisayarınıza projektör bağlamak istediğiniz zamanda bilgisayar bunu ekran bölme olarak algılar.

Windows Ekran İkiye Nasıl Bölünür?

Bilgisayarınıza ikinci monitör bağladığınız zaman, Windows bu durumu algılar ve ekranı otomatik olarak her iki bölgede göstermeye başlar. İkinci ekranda bir görüntü görmemeniz durumunda, bilgisayarınızda iki monitörün gösterildiği işlev tuşu aramanız gerekir. Aynı anda Windows tuşlarına ve P’ye basabilirsiniz. Eğer Sinyal yok mesajı geliyorsa, farklı bir giriş deneyebilirsiniz. Doğru girişleri taktıktan sonra iki ekranı kolayca kullanabilirsiniz.

Diğer Adı Yansıtma Olarak Bilinir Ekranınızın Yarısını Hariçi Monitöre Böle Bilirsiniz.Kimi Zaman Kod Yazar İken Kimi Zaman Sunumlarda Gereklidir. Bilgisayar Ekranı İkiye Bölebilirsiniz

Windows Yansıtma Nasıl Yapılır.

Win10 İle Gelen Özeliklerinden Biride Yansıtma İşlemlerini Hazır Olarak Sunmasıdır.Yansıtma Yapmak İçin Yansıtılacak Olan Cihazın Bilgisayarınıza Bağlantısı Yapılmalı Ardından İşlem Bildirimleri Bölümünden Yansıt Sekmesine Tıklıyarak Ekranı Nasıl Yansıtıçağınıza Karar Verebilirsiniz..Bilgisayar Ekranı İkiye Bölme

Projeksiyon Cihazların da Ekran Yansıtma Daha Kolaydır.Sistem Otomatik Olarak Alğıladığı İçin Herhangi Bir İşleme Gerek Yok dur.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU