Bilgisayar Uyku Modu Kapatma

Bilgisayar Uyku Modu Kapatma / Bilgisayar Uyku Modundan Nasıl Çıkar?

Bilgisayarınızı kapatmak istediğiniz farklı yollardan yararlanabilirsiniz. Bunun için bilgisayarı tamamen kapatabilir ya da uyku moduna geçirebilirsiniz. Peki, bilgisayar uyku modundan nasıl çıkar?

Uyku modunda çok az güç harcanır. Bu uygulama sayesinde bilgisayar daha hızlı başlar ve bıraktığınız yere hemen geri dönebilme imkanına kavuşabilirsiniz. Uyku modunda çalışmanızı kaybetmek gibi bir korkuya gerek yoktu. Pil azalması durumunda Windows otomatik olarak tüm çalışmalarınızı kayıt altına alarak bilgisayarı kapatır. Kısa süre için bilgisayardan ayrılıyorsanız uyku modunu kullanabilirsiniz.

Birçok bilgisayarda kapağı kapattığınızda ya da açma/kapama düğmesine bastığınız zaman uyku moduna girer. Bilgisayarı uyku modundan çıkarmak için Mouse ya da klavyeyi kullanabilirsiniz.

Uyku Modu Kapatmak İstiyorsanız Başlangıç Simgesinin Yanında Bulunan Arama Kutusuna Uyku Modu Yazınız Karşınıza Güç Ve Uyku Ayarları Çıkacak Ona Tıklayınız İlk Gelen Ekran da Uyku Modu Bekletme Ayarları Gelecek İsteğinize Göre Ayarlıya Bilirsiniz.

Hazırda Bekletme

Bu seçenek dizüstü bilgisayarlar için yapılmıştır. Her bilgisayarda yer almayabilir. Hazırda bekleme, uyku modundan daha az güç güç kullanarak bilgisayarınızı sizin için hazırlar.Bilgisayar Uyku Modu Kapatma

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU