Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyük gizli ve üstü kapalı olan şey anlamına geliyor. İslam’daki manası ise bir şeyi hakikatinden farklı bir şeye çevirmektir.Kısaca Hakikati Yok Saymak Ve Şirk Koşmak Anlamına Gelir.En Büyük Günahlardan Biridir.

Bir Kaç Not Arkadaşlar İnternet Ortamında Bulunan Yok Şu Büyü Şöyle Bozulur Gibi Tamamen Paraya İtimat Eden İnsanlara İNANMAYIN.İnternet Ortamında Bulunan Büyü Bozma Yöntemlerine İnanmayın.

Peki, büyü nasıl bozulur?

Büyüler Risklidir.Bizden Farklı Boyuttaki Canlılardan Destek Alınarak Yapıldığı Ve bu Desteğin Karşılığı Anlaşmalar Yapıldığını Çoğu Kişimiz Bilmektedir.Gerek Yaşanmış Olaylar Gerek İse Filmlerin Ortak Noktası Büyünün Felaket Olduğu Kanısıdır.Büyünün Bozulması İçinde O Boyuttaki Canlılardan Destek Alınmaktadır.2 Si Arasında Fark Yine kuşkusuz Niyettir.Birileri Kötülük İçin Çaba Sarf Eder İken Birileri İse Bu Durumu İnancı Gereği Düzeltmek İstemesidir.

Yapılan büyülerin bozulması için bu alanda kendini yetiştirmiş olan kişiler devreye giriyor. Büyünün bozulması için dualar ve farklı şeyler ile büyüyü bozuyorlar. Farklı Şeylerden Kastımız Diğer Boyuttaki Canlılardan Destek Alarak Tabi Bu Canlılar İslam İçin İnsanlık İçin Yardım Hizmet Eden Canlı Varlıklardır. Büyü nasıl bozulur sorusunun yanıtı, ilk olarak büyünün tespit edilmesi ile kişinin müdahalesi gerekiyor şeklinde yanıtlanabilir. Örneğin eve yapılan bir büyü için kişinin gizli yerlere bakarak, ilk olarak bu büyüyü tespit etmesi gerekiyor. Yardım almanız halinde tespitinin de çok daha kolay şekilde olması sağlanır. Büyünün olduğuna emin olmanız halinde önerilen, direkt olarak dua dinlemek ve okumaktır. Kötülüklerden uzaklaştıracak olan dualar dinleyip, okuyabilirsiniz. Bu sayede yayılacak olan kötü enerjinin de ortadan kalkması sağlanabilir. Yaşamış Olduğum Bir Olayı Anlatmak İstiyorum Konumuz Uzun Fakat Sizlere Veya Yakınınıza Büyü Yapılmış İse Okumanızda Mutlaka Yarar Var.

Arkadaşlar Yakın Bir Tanıdığım İstanbul Ziyaretinde Evine Gidiyor Valizi Evine Bırakıyor.Yaklaşık Bir Kaç Saat Aradan Sonra Valizini Kaldırır İken Altında Sarımsı Yıldız Simgelerine Benzeyen Bir Sulu Mühür Gibi Birşey Keşfediyor.Bu Arkadaşımız Büyü Yapıldığından V.S Habersiz Neyse Bu Durumu Fark Eden Abimiz O Mührün Fotoğrafını Çekiyor.Kendim Bizzat Gördüm Buraya Eklemek İsterdim Fakat Uygun Olmayaçağını Düşünüyorum.Aradan bir 15 Gün Sonra Bir Sohbet Sırasında Abimiz Karşılaşdığı Durumu Anlatıyor.Resimleri Gösteriyorlar Hatta O Sulu Mührü Numune Alıp İncelemeye Götürüyor.Numune Sonucu Ne Olduğu Tesbit Edilememiştir.Tanışdığı Hocalar Bunun Domuz Büyüsü Olduğu Söylüyorlar Bir Kaç Hocayada Gidiyorlar İşin Ehli İnsanlara Onlarda Bu Büyünün Bozulması İçin Gerek Dualar Gerek İse Büyü Etkisiz Kılmak İçin Bir Safran Bitkisinden Elde Edilen Sular İle Çözüm İşine Başlanıyor.Ben Burada Şöyle Bir Şey Dikkatimi Çekti.Bildiğiniz Üzere Büyü İnsanın Direncine Göre Etkilemektedir Yani Bir İnsan Dindar Olup Namazını Aksatmayıp Kılıyor İse Büyüler O Kişiye Fazla Sıkıntı Vermez.Bu Arkadaşımız Namazını Aksatmayan Bir İnsan Sadece Akşam Namazı Okunur İken Kendisini Sıkıntı Basdığını Ailesi Söylemektedir.Belli Bir Zaman Sonra Büyü Bozuluyor.Tabi Daha Bitmedi Asıl İlginç Olan Kısım

Danışılan Hoca Büyünün Nerede Yapıldığını Neler Kullanıldığını Gibi Teknik Konuları Diğer Boyuttaki Ehli Sünnete Tabi Olan Canlılardan Destek Alarak Öğreniyor.Arkadaşımız Kimin Yapdığını Soruyor.Hocamızın Verdiği Cevap İse Ben Bunun Kimin Yapdığını Biliyorum.Fakat Bunu Sana Söyler İsem Ya Gider Öldürür Sün Yada Beni Hedef Olarak Gösterirsin  Bu Kişinin Ölümünü Kendiniz Saten Göreçeksiniz.Demiş

Aslında Hocamız Mantıklı Bir Yaklaşım İçerisinde Bulunmuş Tartışılabilir Konu.Yazılanların Hepsi Gerçektir.webtoz.com

Kimlerden Destek Alınır?

büyü bozulması için kimlerden destek alınır sorusu sorulabilir. Herhangi bir şekilde eve, kişiye yapılmış olan büyünün etkilerinin ortadan kaldırılması için birinden destek alınması şart. Bu alanda kendini yetiştirmiş olan kişiler, direkt olarak büyünün bozulması için gerekeni yapabiliyor. Peki, kimin yardımı ile yapılan büyüden kurtulabilirsiniz?

Günümüzde Medyumcular Ve Hocalar Olarak 2 Ye Ayrılıyor.Aslında büyü Bozma İşi Hocalar Tarafından Yapılması Daha Uygundur Özelikle Diğer Boyutta İslam’a Hizmet Eden Varlıklar İle İrtibat Halinde Olan Hocalar Büyü Bozulması İçin Gerekli Adımları Yaparlar.

  • Medyumlar: İlk olarak akla gelen medyumlar. Medyumlar kendi alanlarında büyünün nerede olduğu, nasıl ve kim tarafından yapıldığı gibi soruların yanıtını verebiliyor. Sonrasında ise büyünün bozulması için gereken adımı atıyor. Büyünün bozulması için adım adım gerekenleri bildiriyor. Sonrasında ise direkt olarak büyünün bozulması adına gereken yapılmış oluyor.
  • Hocalar: Büyüleri bozulması için hocalar da gerekeni yapabilir. Üst Yazıda Bahsettik

Verilen önerilere göre kişinin hareket etmesi mümkündür. Medyum ya da samimiyetinden emin olduğunuz bir hoca ile bu konuyu görüşerek, yapılan büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Anında bilgi verilip, gereken yapılacaktır.

İşinin Ehli Olan İnsanları Bulunuz.

Büyü Bozan Dua

webtoz.com

Kuran’da büyü ile ilgili ayetler bulunmaktadır. Aynı zamanda büyü bozan dua ile ilgili de farklı duaların sunulması söz konusudur. İlk olarak büyünün bozulması için okunacak olan ilk dua esmalar ile şifadır. Yani Allah’ın isimlerinin okunarak, büyünün etkilerinin ortadan kaldırılması sağlanabilir. Allah’ın isimlerinin taşınması, evin içinde bulunması gibi durumlar ile büyünün etkisinin ortadan kaldırılmaya çalışılması söz konusu.

Büyü çeşidine göre okunacak dua;

Yapılan büyüye göre okunacak olan dua değişiyor. Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak – Nas gibi sureler önerilir. Ayrıca Kafirun suresi, Bakara suresi, Tevbe, Hud, Hadid gibi surelerin okunması da büyü bozulması için etkili olabilecek dualardır. Hepsinin okunma şekli, sırası, okunması gereken sayı gibi pek çok kriteri vardır.

Büyü Bozma Taşı

Büyü bozma taşları nasıl olur? Büyü bozma taşıyla büyü bozulur mu gibi sorularınız olabilir. Aslına bakılırsa büyünün bozulması için medyum ya da hocaların farklı teknikler üzerinden yaptıkları şeyler olabilir. Hoca ya da medyum aracılığı ile taş kullanarak büyünün bozulması, sizin tarafınızdan taşın taşınması ya da evinizde durması gibi talepler olabilir. Bunların doğrultusunda büyünün bozulması için gereken işlem yapılmış olacaktır. Büyü bozma taşı kullanarak, aslında kişinin ya da evin – hanenin üzerindeki kötü enerjinin atılması hedeflenir. Bu taş sayesinde büyünün etkileri ortadan kalkmış olur.

 

Posted in Dini

Mehdi A.S Hakkında Merak Edilenler

Posted in Dini

İslam’da Nazar Değmesi

Posted in Dini

Bursa Ulu Cami’de İlk Namazı Kim Kıldırdı?

Posted in Dini

Ayet Şeytan Sizi Fakirlikle Korkutur