Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü yapıldığını anlamak için öncelikle anlamak istediğiniz kişiden dört parmak ip alınır ya da ayak başparmağından topuğa kadar iple ölçülür ve bu ölçü bir kağıt üzerinde çizilir. Ardından ip büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmek istediğiniz kişinin avcunun içine koyulur. Kişinin bu ipi sıkması önerilir. Ardından ise üç defa Hümeze suresi ve üç defa da azimet okunur.

Okunacak olan Azimet: Egsamtü aleyke ya meymunu ya ebanuh en tenzile adla hazal eseri ve tübeyyin ma bisahibihi minel cinni fetavvelhu ve in kane minel insi febgihi ala halihi bihaggi hazihissuratiş şerifeti uluhan uluhan el acel el acel el acel essaah essaah.

Hümeze Suresi Okunuşu
Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Veylül li külli hümezetil lümezeh
2- Ellezıcemea malev ve addedeh
3- Yahsebü enne malehu ahledeh
4- Kella le yümbezenne fil hutameh
5- Ve ma edrake mel hutameh
6- Narullahil mukadeh
7- Elleti tettaliu alel ef’ideh
8- İnneha aleyhim mü’sadeh
9- Fi amedim mümeddedeh

 

Ardından ip alınır ve çizilen kağıda bakılır. Eğer ip kısaldıysa büyü vardır. Eğer uzadıysa cin alameti vardır. Eğer ip aynı ise Allah’tan gelen bir durum vardır demek olmaktadır.

Sevgili Arkadaşlar Hayatımızda Yaşadığımız Olaylar Ve Bu Olayların Birden Olması Üst Üste Gelmesi İnsanda Derin Yaralar Oluşturabilir.Hayatımız Birer İmtihan Yoludur.Bundan Dolayı Yaşamımız Temiz Olmalı Yaşadığımız Olaylara Fazla Takılmamalı Ve Allah’a Olan Ka-lu Bela Zamanında Vermiş Olduğumuz Sözümüzü Tutmalıyız..

Nasıl ki İnternet Alemi Sanal Alem Olarak Tabir Edilmekte İşte Bizlerde Dünya Hayatımız Sanaldan İbaret.Yaşadıklarımız Gerçek Yaptığımız Herşey Gerçek Nitekim Herşey Gelip Geçici Bu Hayatta Yaşadıklarımız Bizlerin Öbür Alemde Mükafatı Olacaktır.Bu Mükafat İnancınız Ve Yaptıklarınız İle Önemlidir.

Büyü Yapılması Veya Yaptırmak En Büyük Günahlardandır.Farzedelimki Büyü Yapıldı Tarafımıza Öbür Alemde Tarafımıza + Olarak Yazılacaksa Bu Durum Kralını Yapsınlar.Bu Dünya Önemli Değil.Kendimizi Öbür Dünyaya Hazırlıyalım.

Fani Dünyanın İnsanlarına Mallarına Mülklerine Aldanmayalım

Selam Ve Dua İle

Sıradaki Konu:Padişaha Bağlama Büyüsü Yapmışlar

webtoz.com
Posted in Dini

Mehdi A.S Hakkında Merak Edilenler

Posted in Dini

İslam’da Nazar Değmesi

Posted in Dini

Bursa Ulu Cami’de İlk Namazı Kim Kıldırdı?

Posted in Dini

Ayet Şeytan Sizi Fakirlikle Korkutur