Casper Via A3 Plus İnceleme

Casper Via A3 Plus İnceleme

Benzerlerinden oldukça farklı bir işletim sistemine sahip olan Casper Via A3 Plus modelini sizler için inceledik.

Casper Via A3 Ürün Özellikleri

İşlemci olarak Hello P60 kullanılan cihaz, 6 GB RAM kapasitesine sahip. 64 GB hafıza ve microSD desteği sayesinde sınırsız depolama sunuyor. 6.2 inç boyutundaki çentikli ekran, bu özellikteki ilk yerli telefon olarak karşımıza çıkıyor. Android 8.1 yüklü olan cihazda 16 ve 5 mp arka ile 16 mp ön kamera bulunuyor. Çektiğiniz yüksek kalitedeki fotoğrafları sorunsuzca saklayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra Casper Via A3 Plus oldukça şık bir tasarıma sahip ve göz dolduruyor. Performansı da günlük kullanım için oldukça yeterli. Kızılötesi destekli yüz tanıma teknolojisi diğer cihazlara göre artı bir özellik sunuyor.

Dezavantajlar

3000 m AH olan batarya ise cihazın özelliklerine göre oldukça yetersiz gözüküyor. Kulaklık jakı ise bulunmuyor. Parmak izi okuyucu, yüz tanıma özelliği gibi ekstra özellik ve yapay zeka teknolojisi içeriyor. Ancak yapay zekanın kamerada kullanımının pek etkili olduğu söylenemez.

Kullanıcıların muhtemelen ilk kez karşılaşacağı çentikli ekran büyük artı sunuyor. Çünkü ekranı maksimum seviyede kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz de telefonunuzu yine çerçeveli bir telefon gibi kullanma alternatifiniz var. Uyumlu olmayan sitelerde standart ekran kullanarak hiçbir kayba da uğramazsınız. Yenilikleri içinde barındıran Casper Via A3 Plus fiyatı ile de kullanıcılarını cezp ediyor.

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA