Cilt lekelerinden kurtulmanın yolları

Cilt lekelerinden kurtulmanın yolları

Lekeler güneşten gelen UV ışınlarına bağlı olabileceği gibi kalitesiz kozmetik malzemelerinden de kaynaklanabilir. Güneşe, ışınlarının tam dik açı ile geldiği öğle vakitlerinde çıkmamamız gerektiği gibi güneşe karşı koruyucu losyon ya da krem kullanmadan da çıkmamalıyız. Birde hanımlar dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var şuan ellerimizin kıymetini bilmeyip iki bardağı elimizde yıkayabilirsiniz fakat maruz kaldığımız kimyasal madde derimizde lekelenmeye neden olabilir.

Cilt lekelerinden kurtulmanın yolları

Doğa bizi kendine çağırıyor. Tüm sorunlarının çözümü bende diyor. Duyuyor musunuz? Sizce bir çiçek nasıl cildi güzelleştirir ve cilt lekelerinden kurtulmanın yollarını sunar? Hem ucuz hem doğal bir güzellik bizlere sunulmuş bunları geri çevirmeyelim. Bahsetmeye çalıştığım çiçek gül. Isparta ‘nın güzel çiçeği. Gül suyu doğadan bizlere gelen bir güzellik kapısı. Gül suyunu tonik yapabilirsiniz ve her gün yüzünüzü bununla temizleyebilirsiniz. Gül suyu cildi taze ve canlı tutar. Ayrıca bazı cilt hastalarına fayda sağlar. Gözaltı morluklarını giderir, lekeleri yok eder, kırışıklıkları önler. Yalnız önemli bir nokta var buna mutlaka değinmek isterim. Saf gül suyu kullanmayız, bazı ciltlere iyi gelmeyebilir. Konsantre gül suyunu kullanırsanız hepiniz için faydalı olacaktır. Doğanın bize verdiği bu mucizevi çiçeği kullanalım. Şuan eminim hepiniz güzel gül kokuları duyuyorsunuzdur. Güller kadar güzel ve cilt lekesiz bir hayat dilerim sizlere.

Kaliteli markaların cilt lekelerinden kurtulmanın yollarını sağlamak için ürettiği ürünleri de alıp uygulayabiliriz. Cildimize zararlı hiçbir kimyasalla direk temasta bulunmamalıyız. Cildimizi tahriş edici maddelerden uzak durmalıyız. Doğal malzemelerden üretilmiş ürünleri kullanmalıyız. Cildinize ve kendinize iyi bakın, hiçbir şey için geç değil.

webtoz.com
Posted in Sağlık

Sağlık Raporu Geçerlilik Süresi

Posted in Sağlık

Sağlıklı Yaşam Nedir?

Posted in Sağlık

Sağlıklı Yaşam İçin Neler Yapmalıyız?

Posted in Sağlık

Lazer epilasyon öncesi ve sonrası