Çocuk İstismarı İle İlgili Sözler

Çocuk İstismarı İle İlgili Sözler

Bahar kokan bedenleri yıkamaktan ve toprağa gömmekten bıkmadınız gitti.

Tecavüz ve sapıklık gibi seviyesiz kelimelerin çocuklar ile aynı cümlede geçmesi kadar iğrenç bir durum daha olamaz bu hayatta.Çocuk İstismarı İle İlgili Sözler

Çocuklar bu hayattaki en savunmasız canlılardır.  Hiç bir suçu günahı olmayan bu yavrulara pis elleriniz ile dokunup çocukların hayatlarını çalanlara lanet olsun.

Çocuk istismarına sebep olana da, şahit olup sessiz kalana da söyleyecek hiç bir söz yok.

Çocuklara bırakın taciz ve tecavüz etmeyi, kötü  niyetle bile bakmak haramken, çocuklara tecavüz edilen bir ülkede yaşamak ne kadar utanç verici bir durumdur.

Elimize geçireceğimiz iki metrelik bir yağlı urgan ile çözemeyeceğimiz hiç bir mesele yoktur bizim aslında.

Çocuk İstismarı İle İlgili SözlerToprak  bile kabullenmiyor artık çocuk bedenleri, lanet olsun sizin sapık gözlerinize ve yüreksizliğinize.

Mini etek giyen çocuklar yollu olarak görülüyor bunda bir problem yok değil mi? Peki ya tesettürlü çocukların gizemli görülüp tecavüz malzemesi yapılmasını nasıl açıklayacaksınız?

Ruhunu sapıklığa teslim eden her insan için bir dar ağacı kurulmalı tez zamanda.

Sapıklığı ruhuna işlemiş her kişi için cehennem yanmaya devam ediyor.

Çocuk istismarını maharet sanan bir insanı hiç bir edep dersi ile ahlak sahibi yapamazsınız. Tecavüzcü insanlar anadan doğma kansız olurlar.

Geleceğin en büyük umutları olan çocukların genç yaşta tecavüze uğrayarak köreltilmelerinin  hesabi verilemez.Çocuk İstismarı İle İlgili Sözler

İstismarı uğrayan her genç, ormandan fidanken  dalları kesilen ağaçlara benzer. Genç yaşta hayatlarının en önemli darbesini alırlar. Hayatları boyunca o canlardan fayda beklemek mümkün olmaz.

Çocukların hayallerini ve geleceklerini ellerimden almayın. Günahsız yavrulara dokunmayın. Gidin ve kendi pisliğinizde  boğulabileceğiniz yerlerde geberin.

webtoz.com

İstismarı normal gören ve istismara sebep olan insanlar hayvanlar kadar bile edep sahibi değildirler.

Bizler, istismara uğrayan çocukların sesi olmazsak, bizler de o suça alet olmuş sayılırız.Çocuk İstismarı İle İlgili Sözler

Bugün belki istismar edilen çocuk bize yakın olmayabilir ama bu durum yarın aynı durumdaki bir çocuğun bizim avlumuzdan  çıkmayacağı anlamına gelmez.

İstismarı gördüğünüz yerde yetkililerden önce insanlar kendi  cezalarını  vermeli ki istismar caydırıcı olsun.

Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler