Cuma Mesajları En Güzel

Duanızda, inancınızda samimiyet varsa
Dertler samimi olup gitmeye niyet ederler.Hayırlı Cumalar

Cuma Mesajları En GüzelEvinizden bereket ,Dilinizden dua,Kalbinizden rahman ve resul aşkı eksik olmasın..Hayırlı cumalar.. Cuma Mesajları En GüzelAIIah’ım sen yüreğime huzuru üfür. Sen sıkıntımı rüzgar gibi aIıp götür… Sen duaIarımı kabuI et. Amin.
HayırIı CumaIar. Cuma Mesajları En GüzelALLAH’IN RAHMETi VE ‎ ŞEFAATi ÜZERINIZDEN EKSiK OLMASIN.DUALARINIZ KABUL CUMANIZ MÜBAREK OLSUN. Cuma Mesajları En GüzelBütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran “Rabbim” Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç…CUMAMIZ BAYRAM TADINDA OLSUN. Cuma Mesajları En GüzelAIIahım! Ben eIimden geIeni yaptım. EIimden geImeyenIer için eIIerimi sana açtım! Ömrümüzü, günIerimizi ve bu cumamızı mübarek kıI AIIah’ım bizIeri doğru oIabiIen ve de kaIabiIenIerden eyIe Ya RABBİM.
Hayırlı Nur’lu Cuma’lar Cuma Mesajları En GüzelDuanızda, inancınızda samimiyet varsa
Dertler samimi olup gitmeye niyet ederler.Hayırlı Cumalar Cuma Mesajları En GüzelEvinizden bereket ,Dilinizden dua,Kalbinizden rahman ve resul aşkı eksik olmasın..Hayırlı cumalar.. Cuma Mesajları En GüzelGünlerin mutluluk gönlün saadetle dolsun..
Cumaniz. Mubarek. Olsun Cuma Mesajları En Güzel
Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar… Ya Rabbi bu mübarek Cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç… Hayırlı Cumalar… Cuma Mesajları En GüzelHer cicek Güzeldir Gül’ün Yeri Ayri…
Her kitap Güzeldir Kur’an in Yeri Ayr i
Her insan Güzeldir Senin Yerin Ayri…!
Her gün Güzeldir Cuma’n in Yeri Ayri…hayirli cumalar

webtoz.com
Posted in Cuma Sözleri

Cuma Mesajları Yeni

Posted in Cuma Sözleri

Yeni Cuma Sözleri Resimli

Posted in Cuma Sözleri

Hareketli Cuma Sözleri

Posted in Cuma Sözleri Dini Sözler Güzel Sözler

Cuma Sözleri 2020 Resimli