Dacia Bu Yıl Çıkacak Modeli

Dacia Bu Yıl Çıkacak Modeli

2019 yılının ortalarında otomobil markalar 2020 yılında satışa sunacağı modelleri de tanıtmaya başladı. Dacia iki yeni SUV Modeli ile bizlerin karşısına çıkıyor.

Yeni Dacia Duster 2019

Dacia Bu Yıl Çıkacak Modeli

Bilgilendirme ekranı bulunan yeni Duster, eğimli yollarda size inanılmaz kolaylıklar sunuyor. Araç içerisinde yokuş kalkışı destek sistemi sayesinde sürücüler kullanışlı bir otomobile kavuşuyor. Elektrik destekli direksiyon, start stop özelliği ve yükseklik ayarlı direksiyon gibi özellikleri bulunan yeni Duster kullanıcıları şimdiden heyecanlandırmaya başladı. 9 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak bu araç, son derece kullanışlı bir bagaj hacmiyle adından söz ettiriyor.

Grand Duster ve Duster 2.5 2019

Dacia Bu Yıl Çıkacak Modeli

Alınan bilgilere göre Dacia, Ağustos ayında düzenlenmesi planlanan Moskova Otomobil Fuarı’nda yeni bir modeli sunacak. Duster’a göre daha pahalı olacak aracın ise Grand Duster olarak düşünülüyor. Daha önce de sürekli olarak konuşulan Grand Duster, 7 koltuklu bir SUV modeli olarak tasarlanıyor. Dacia’nın tamamen yeni modeli ise B-Crossover sınıfında bulunuyor. Duster 2.5 olarak isimlendirilen araç, Clio 5 ile aynı platformda yer alacak.

webtoz.com
Posted in nedir Otomobil

Sürücü Belgesi Sınıfları

Posted in Otomobil

Sürücü Olur Sağlık Raporu Nasıl Alınır Nelere Dikkat Edilir?

Posted in Otomobil

Citroen C5 Aircross 2020

Posted in Otomobil

Toyota Corolla Sedan 2020