Değişmek İle İlgili Sözler

Değişmek ile İlgili Sözler

Ben hayatım boyunca hiç değişmedim. Ama günün her saati değişen tanıdıklarım oldu.Değişmek İle İlgili Sözler

Sen gittiğinden beri her şey çok değişti buralarda. Gittiğin yerde nasılsın bilmiyorum ama ben burada paramparçayım haberin olsun.

Çok değişmişsin be arkadaşım. Benim tanıdığım o masum, güler yüzlü, saf ve temiz kalpli insan nerde? Ben seni tanımıyorum. Bu halinle tanımayı da düşünmüyorum. Yolun açık olsun.

Diyecek çok şey vardı aslında. Ama hiç birini söyleyemedim. Çünkü sen çok değişmişsin. Tanıdığım sen değilsin. Söyleyeceklerimin hepsi bende kalsın. Sen yaklaşma yeter.

Değişmek İle İlgili SözlerEskiden erik ağacına tırmanırdık seninle. Ağzımız, yüzümüz kan kırmızısı erik rengi olurdu. Hatırlıyor musun? Hatırlamazsın çünkü sen çok değişmişsin. Küçüklüğümüzü de unutmuşsundur.

Değişmeseydin. Her şey eskisi gibi kalsaydı. Kavga da ermeseydik. Küsüp gitmeseydin de. Her şey aynı kalsaydı. Sen de..

Değiştin be arkadaşım. Beraber saçmaladığımız her şeyi unuttun. Bana bize yabancı biri oldun. Madem öyle bende seni tanımıyorum bundan böyle.

Şöyle bir bakıyorum da her şey ne kadar da farklı, her şey ne kadar da değişmiş. Sen gitmişsin çoktan. Belki de hiç olmamışsın.

Yok, hayır. Böyle olamaz. Böyle bitemez. Sen bir anda bu kadar değişemezsin. Yapamazsın. Gidemezsin. Gitme. Kal..Değişmek İle İlgili Sözler

Değişmek kelimesinin anlamını bana en kötü şekilde öğrettiğin için sana minnettarım. Artık sayende kimseye güvenmiyorum. Belki de benim de değişme zamanım gelmiştir. Ne dersin?

Zaman geçtikçe daha da güzelleşiyorsun canım. Bir insan hiç mi değişmez, hiç mi yaşlanmaz. Yaşlanmaya inat her geçen gün daha da gençleşiyorsun.

İyi ki varsın diyorum sana. Hiç bir zaman ama hiç bir zaman değişme olur mu? Hep böyle iyi, temiz kalpli ol. Hep böyle masum kal. Seni hep böyle hatırlamak istiyorum. Ne olur sen de değişme..

Yıllar boyu süren arkadaşlığımızı, uzun süre görüşemedikten sonra bile ilk günkü gibi canlandıran arkadaşım. Hiç değişme, sakın değişme..

Değişmek diye bir şey var. İnsanı derinden yaralayan. Bir insan neden değişir ki? Sebebi ne olabilir? Değişmeyin arkadaşım. Yapmayın kişiliğinize de bize de bunu yapmayın. Değişmeyin!

webtoz.com
Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler