Delirtmek İle İlgili Sözler

Delirtmek İle İlgili Sözler

Delirtmek İle İlgili SözlerSon zamanlarda oldukça delirdim.

Siz gülmekten ağlayan mutlu insanlarınız,ben ağlamanın ortasında kahkaha atan deli.

Böyle hiç olmayacak saçma sapan anlarda gözlerim doluyorken gerçekten üzülmem gereken yerlerde bi gülme geliyor ufak ufak sıyırıyorum

Son bir kez dön ve bıraktığın enkaza bir bak derim. Beni nasıl delirttiğini gör. Son bir kez daha dön. Belki o son bakışınla, son gülüşünle iyileşir yüreğim. Bir kere dön.

Bazen düşünüyorum da beni nasıl delirttin bir türlü bulamıyorum cevabını. Sahi sen beni nasıl delirttin be güzelim.

Size de oluyor mu sanki bütün dünya sizi çıldırtmak için bir araya gelmiş de siz de hoşgeldiniz çay kahve ne alırsınız demişsiniz duygusu

Delirtmek İle İlgili SözlerBeni delirtmene asla izin vermeyeceğim. Seni hep seveceğim ve ben seni sevgim ile delirteceğim.

Seni seven kalbim sana deli oluyor anlasana. gel de iyileşsin bu güzel ruhum.

Nasıl oldu da beni bu kadar delirtmeyi başardın bilmiyorum ki. Ben yapamazdım herhalde. Yok yok gerçekten yapamazdım.

Beni delirttiğin günden beri sarhoş gibi geziyorum ortalıkta. Ne yaptın sen bana biraz anlatsana..

İnsan bazen de sevgiden delirtir. Aşırı sevgi ve aşırı ilgiden. Ama bu delirtme işlemi çok sevilir. Yani bir gün için bile olsa herkes böyle delirtilmek ister..Delirtmek İle İlgili Sözler

Çocukluğumuzdaki gibi herkesin birbirini delirttiği, herkesin birbirine laf attığı atıştığı ama kimsenin darılıp gücenmediği günleri ne çok özledim..

Aşırı ilgi ve sevgi yüzünden delirtilmek istiyorum. Bütün yakın arkadaşlarıma duyurulur.

Dünya başıma yıkıldı sandım, deliriyorum sandım, hatta bir ara nefesim kesildi sandım. Ayrılmakta neyin nesi? Nereden çıktı bilmiyorum ama asla kabul etmiyorum. Ben seni çok seviyorum.

webtoz.com

Beni saçma sapan hareketleri ile delirten kankam, kan kardeşim can kardeşim. Bak arkadaşım buradan sana sesleniyorum hem de çok çok sesleniyorum. Ben seni çok seviyorum..

Delirtmek İle İlgili SözlerUğrunda öldüğüm, neden bu aşk böyle kördüğüm, aşkından deliriyorum, ne olur dön ve bir daha sakın gitme.

Eğer delireceğinizi hissediyorsanız; öncelikle konuşmadan önce içinizden ona kadar sayın. Daha sonra yavaş ve sakin bir şekilde bir yere oturup derin derin nefes alın. Delirmemek için en pratik ve en etkili çözüm. Bizden söylemesi..

Son zamanlarda oldukça delirdim. Beni bu hale sen getirdin insafsız. Neden böyle yaptın bilmiyorum ama beni sen delirttin.

Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler