Derinlemesine Depweb

İnternet Ortamında Abartılmış Olarak İsmi Depweb Olarak Adlandırılan Derin Ağ Sistemini Tüm Yönleri İle Anlatıyoruz.

Teknik Olarak Depweb Bir Ağ Sistemidir.Fakat Bu Ağ Sistemi Farklı Kılan Adres Uzantıları  Ve Görünmezlik Kılması İddasıdır.İdda Diyorum Çünki Şuanki Sistemde Sizin İp Adreslerinizi Çoğu Sistem Takip Etmektedir Güvenlik Gerekliliği.Fakat Deepweb de Bunu Normal Site Sahipleri Yapamıyor.Kullanılan Tarayıcılar Sizlere Vpn Sağlıyor.Fakat.Bu Tarayıcılar Sizi Kayıt Altına Almaktadır. Yani Görünmez Olayı Birer Aldatmaca dan İbaret Çünki Bu Hizmeti Sağlıyanlar Sizin Bağlantılarınızı Biliyorlar Tabi Bunada Bir İsim Uydurmuşlar Üst Seviye Olarak. Deepweb İçeriği Bu Efsanelerden Dolayı İllegal İşlere Ev Sahipliği Yapmaktadır.Bunu Normal İnternet Ortamında Basit Bilgili İnsanlar Yapamazlar.Yapılan Her Bağlantı Kayıt Altına Alınmaktadır.Gerek Siteler Gerek İse Kullandığımız İnternet Bayileri Kayıt Altına Almaktadır.Peki Bunu Aldatmak Mümkünmüdür. Tabikide Mümkün Ama Hiçbir Aracı Uygulama İle Değil Kendi Aklınızla Yapılabilir Profosyonel Bilgi Sahibi Olunması Gereklidir.İşte Bu Yüzden Deepweb İllegal İşlere Ev Sahipliği Yapmaktadır.Ayrıca İngilizce dir. Türkçe Nadir Bulabilirsiniz.

Deepweb Nasıl Girilir.

Deepweb Tor Browser Adında Tarayıcı İle Girilebilir Fakat Kesinlikle Tavsiye Etmiyoruz.Bunun Nedeni Neler Göreçeğiniz Değil Bilgisayarlarınız Veya Telefonlarınıza Sızıla bilir.Bir Nevi Hacklenme Diyebiliriz.Bunu Bir Kaç Örnek İle Anlatmak İstiyorum.Bundan Bir Kaç Yıl Önce Kullandığımız Tarayıcılar da Eklentilerden Kaynaklanan Açıklar Ortaya Çıktı Bu Açıktan Dünya Geneli Tüm İnsanlar Etkileniyordu.Google Bu Açığı Kısa Sürede Kapattı Kısa Sürede Kapanmasına Rağmen Etkilenen İnsan Sayısı Oldukça Fazla.Yani Şimdi Biz Deepweb Ağına Girebilmek İçin Tor Browser Adında Tarayıcı İndiricez Bu Tarayıcının Güvenirliliğine Şahsen Şaibeli Olarak Bakıyorum.Veya Tor Browser Üzerinden Bir Siteye Girdik Bu Sitenin Nerden Bileçeğiz Güvenli Olduğunu Çünki Arka Plandan Belki Bir Virüs Girebilir.

Deepweb Seviyeleri Hakkında

Arkadaşlar Deepweb Bir Ağ Sistemi Yani Nasıl Bir Bilgisayardan Diğer Bilgisayara Bağlanıp İşlem Yapabiliyorsak Tekniği Budur.1.Seviye 2.Seviye Gibi İnternet Ortamında Yazılan Yazılar Birer Aldatmaca dan İbarettir.1.Seviye Normal Tor Browser İle Girilmez Yazmış Vatandaşın Biri Buna 1.Seviye Denilmez.Nasıl Whatsapp da Bir Arkadaşımıza Mesaj Gönderiyoruz.Bunu Ben Göremem Bende Whatsapp Yok Ama Whatsapp Olsa O Zaman O Arkadaşım Banada Mesaj Atabilir.Yani Bir Mesajlaşma Veya Veri Programı Diyebiliriz.Ve Bu Programa Sahip Olan Kişiler Bir Birlerine Yazabilir Verileri Okuyabilir. Diğer Örnek İse

O Zaman Ülkemizin En Büyük 1.Seviye Deepweb Bilgileri Kozmik Oda Veya Tüm İnsanların Bilgilerinin Saklandığı Mersis Sistemi Diyebiliriz.

Deepweb Nasıl Ünlü Oldu..

Deepweb En Ünlü Eden 2 Olay Vardır.2 Sinide Sizlere Açıklayaçağız Bu 2 Olay Dünyayı Hem Sarsmış Hemde Güzel Milyarlar Kazandırmıştır.

1:Wikileaks Bilgilerinin Buradan Edinildiği

2:Silkroad Hikayesi.

Wikileaks Hikayesi

Ben Hikaye Diyorum Çünki Sen Kalk Koskoca Devletlerin Sırlarını Gizli Bilgilerini Demokrasi Adına Paylaş .Güce Karşı Dimdik Duraçağını San..Bilmiyenler İçin .Wikileaks Nedir. Wikileaks Bir Topluluktur.Veya Örgütte Diyebiliriz.Arkasında İnternet Alanında Profosyonel Hackerlar Vardır.Bu Topluluk Devletin Gizli Bilgilerini İnternet Ortamında Sitelerinde İnsanlara Yaymaktadır.Amerikada Skandal Olarak Günlerce Konuşuldu Amerikanın Kirli Planları Deşifre Oldu.Herzamanki Gibi Olaya Federaller Müdahale Etti Wikileaks Kurucusu Göz Altına Alındı.Göz Altına Alındıktan Sonra Tarihin En Büyük Bilgisayar Saldırıları Amerikaya Yapıldı.Büyük Diyorum Çünki Ben Hem İnternet Tarihinde Hemde Bunu Yapacak İnsan Duymadım.Aslında Saldırı Çok Kolay Fakat Veri Boyutu Çok Büyük.Ddos Saldırısı Olarak Bilinmektedir.Örnekle Webtoz.com Sitemize 500 bin Kişi Aynı Anda girmek İstese Güvenlik Yok İse Bu Yükü Kaldıramaz.Bu Saldırı İle Amerika Milyar Zarara Uğratılmıştır.Sonra Federaller Serbest Bırakmak Zorunda Kalmıştır.Wikileaks Kurucusu Bu Verileri Deepweb Üzerinden Elde Edildiğini Açıklamıştır.

Gariplik Tam Bu Noktada Başlıyor.Yani Bir Plan Yapılmış Ve Suç Deepweb Üzerine Atılmış.Kim Vurdu Hesabı..

Tabi Federaller Bu İşin Peşini Bırakmadı Buldular Birini Ceza Verildi Fakat Serbest Bırakıldı. Bir Nevi Ört bas..

2.Silkroad Hikayesi

Silkroad İsmini İlk Duyduğum Zamandan Beri Takip Ettiğim Hikayelerden Biridir.

Silkroad Nedir. Silkroad Deepweb Ortamında Bir Forum Sitesidir.Bu Forum Sitesi Tüm İllegal İşler Yapan Kişilerin Üye Olduğu Yerdir.Bu Forum Sitesi Gizliliğe Çok Önem Vermekteydi Ödemeler Bile Bitcoin İle Yapılıyordu O Zamanlar Bitcoin Tabi Bu Kadar Yüksek Değildi.Silkroad Nasıl Federallerin Ağına Takıldı.Bir Uyuşturucu Satıcısı Silkroad Formundan Uyuşturucu Almaktadır.Daha Sonra bu Kişi Yakalanır Ve Temin Ettiği Silkroad Formunu Ele Verir.Nitekim Federaller Bu Sistemi İlk Başta Kıramadığı İçin Takipe Alır.Sistemin İşleyişini Öğrenirler.Silkroad Formun Sahibi Bir Gün Amansız Baskınla Yakalanır Ve Milyon dolar Bitcoin İle Beraber Kayıtlara Geçer.Hani Görünmezlik Olayı Vardı Ya Şimdi Şunu Düşünmenizi İstiyorum.Ben Tor Browser Kodyalan Kişi Olsam Federaller Kapıma Dayansa Deseki Ya bize Yardım Edersin Ya Seni Alırız.Bende Ufak Bir Güncelleme İle Bu Silkroad Formunda Herkesin Tüm Loglarını Versem Nasıl Olur..

Benim Şahsi Düşüncem Federaller Bu Görünmezlik Olayını Kırdılar.Veya İşbirliği Var. Saten Bu Olaylar dan  Sonra Silkroad Sitesi Federaller Tarafından El Konulmuştur İbaresi Vardı.

webtoz.com

Arkadaşlar Şunu Hiçbir Şekilde Unutmamanızı İstiyorum Paranın Döndüğü Yerde Hiçbir Şekilde Müsade Gösterilmez

Daha Geçtiğimiz Günlerde 3 Türk Deepweb Üzerinden Çalıntı Kredi Kartları Alıp Bunları Kullanmışlar.
Hepside Şuan İçeride

deepweb

Deepweb Siteleri

Deepweb Siteleri Genel Olarak Onion Uzantılıdır.Deepweb Sistemi İnternetin İlk Çıktığı Zamanların Örneğidir.Bir Arama Motoru Yok Ortada Yüzlerce Deepweb Sitesi Var Hepside Bir Birinden Çalıntı İçeriklerle Ünlü Olma Yolunda..

Kesinlikle Kendi Kişisel Güvenliğiniz İçin Girmek Sıkıntılı Olabilir.Konuda Bahsettik Bunun Yerine Google Amcayı Veya Bing Veya Yandex Yada Baidu Olmazsa Yahoo

5 Adet Arama Motoru İle Sadece Edinmek İstediğiniz Bilgilere Sahip Olabilirsiniz.

Saten Zeki Olan Bir İnsan Neden Deepweb Gibi Ortamlarda Kendini Harcasın Ki.

Deepweb Nasıl Girilir;Tor Browser Adında Bir Tarayıcı Programı İle.

Deepweb Girmek Suç Teşkil Edermi;Suç Teşkil Etmez Fakat Kendi Kişisel Güvenliğiniz İçin Sakıncalı Olabilir.

Deepweb Hakkında Kısa Bilgiler Konumuzdan Notlar

1:Deepweb Geneli İngilizce Veriler den Oluşmaktadır.

2:Deepweb Eski Zamanlardaki Veriler Bulunmaktadır.Günümüzde Artık Federallere Kadar Kafa Tutmak İstiyenler Bu Yöntemleri Kullanmamaktadır.

3:İnternetin İlk Zamanları Gibi Örneğidir.

4:Deepweb de Yakalanırmıyım;Kuşkusuz Evet. Dünyanın Süper Güçleri Kontrolü Asla Bırakmak İstemez Buna Aracı Olanları Bile İşbirliği Teklifi Yaparlar.

 

Konumuzda Hiç Bir Şekilde Deepweb Linklerini Paylaşmadık.Orada Göreceklerinizin Bir Önemi Yok.Önemli Olan Daima Sistemin İşleyişini Doğru Bir Şekilde Vede Teknik Olarak Öğrenmektir. Webtoz.com Bunun İçin Var.

Elif ,Bir White Hack Yolcusu

 

Posted in Gündem

Vatandaşlık Vergisi

kıdem taminatı
Posted in Gündem

Tazminattan Vergi Kesintisi İadesi

Posted in Gündem

Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi

Posted in Gündem

İnternet Paylaşımı Ücretli Mi?