Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Dibiniz Düşecek: Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Başlıktan yola çıkarak, şu an için konuşacak olursak dünyanın en güzel 10 kadını olarak kimleri seçebiliriz? İşte bu liste, şimdiye kadar görülenlerin en iyisi. Bu dünyanın en güçlü, en akıllı, en popüler, en başarılı kadınlarına dayanan, adil bir seviyeye ulaşmış kadınlarla sınırlıdır. Ancak listelerin ilham verici bir tartışması var. Bu nedenle ilk konumuz bu sıralama sizlerce de uygun mudur? Kendi listenizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

 1. Pia Wurtzbach

Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Bir zamanlar profesyonel olarak Pia Romero olarak da bilinen Pia Alonzo Wurtzbach, listede on numara ile karşımıza çıkıyor. Miss Universe 2015’te Binbinder Philippines, 15 Mart 2015’te bir aktrist, model ve güzellik kraliçesi, Mayıs 2017’den sonra Asya ve Pasifik için UNAIDS İyi Niyet Elçisi seçildi.

 1. Emilia Clarke

Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Muhteşem Emilia Clarke, dokuzuncu sırada yer alıyor. Şu anda 28 yaşında, Game Of Thrones’un yıldızlarından biri. Sadece ejderhalarla anmak yanlış olurdu. Son filmi Terminator Genisys’teki John Connor’un annesi. Ayrıca, Esquire dergisinin en seksi kadınlarından biri. Buna ek olarak Screen International dergisi tarafından “Yarının İngiltere Yıldızları” seçildi. Ayriyetten, Rolling Stone Temmuz 2017 baskısının kapak parçasıydı.

 1. Adriana Lima

Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Brezilyalı esmer, Forbes’e göre Maxim’in düzenli olarak dünyanın en seksi ilk 10 kadınında kendini bulan güzelliğiyle tanınmış durumda. Şu anda 11 milyon dolarlık kazançla ikinci en yüksek maaşla alan model. Buna ek olarak Lima, Brezilya’daki en seksi kadınlar sıralamasında en üst sırada yer alıyor.

 1. Priyanka Chopra

Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Dünyanın en güzel kadınları arasında yer alıyor. Chopra, Londra merkezli haftalık yayımlanan Eastern Eye tarafından 2017 yılının “En Seksi Asya Kadını” seçildi. Bollywood’da sansasyonel bir sanatçı ve bir çok ödül kazandı. O Hindistan’daki en popüler ve en ünlü kişilerden birisidir. Geçtiğimiz yıl, ABC’de yayımlanan Quantico dizisinde Alex Parrish rolüyle, bir Amerikan şebeke serisine adanmış ilk Güney Asya kadını oldu.

 1. Amber Heard

Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Genç, seksi Amerikalı aktrist Amber Heard, dergilerin en güzel ve en seksi listelerinde sık sık yer alıyor. 2007 yılında Hidden Palms adlı filmindeki ilk rolünü üstlendi. Never Back Down ve Pineapple Express filmlerindeki rolleriyle kendini iyice benimsettirdi. Son zamanlarda, 3 Days To Kill, Magic Mike XXL ve The Danish Girl filmlerinde rol aldı. Güzel oyuncu Şubat 2015’te Johnny Depp ile evlenmişti. Birliktelikleri Ocak 2017’de boşanarak son buldu. Oyuncumuza listemizde altıncı sırada yer vermiş bulunmaktayız.

 1. Pixie Lott

Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Pixie Lott, ünlü pop yıldızı bu listede beşinci sırada yer alıyor. O, Mama Do ve “Boys and Girls” gibi bazı süper hit şarkıları, güzel şarkıcımıza 2009 yılında yeterince ün kazandırdı. Onun en iyi 6 albümü Top10 listelerine girdi ve ilk 3 albümüde en iyi kısa Single listelerine girdi. Buna ek olarak, FHM’nin En Seksi 100 Kadın listesinde 2010’da 45, 2011’de 31, 2012’de 12, 2013 ve 2014’te ise 7’ye seçildi.

 1. Deepika Padukone

Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

webtoz.com

En yüksek ücretli Bollywood aktris Deepika Padukone dördüncü sıraya yerleşti. Hindistan’da bir seks sembolü ve stil simgesi olarak kabul edildi. Hindistan’ın en güzel kadınlarının çeşitli listelerinde yer aldı.

Deepika Padukone’nin Hollywood’daki ilk projesi, Vin Diesel ile birlikte Xander Cage’nin Dönüşü(2017) adlı aksiyon filminde başrol oynadı. Bir çok marka ve ürün için aktif bir rol oynuyor. Tissot, Sony, Nescafe, Vogue, Maybelline ve Pepsi gibi.

 1. Nana Im Jin-Ah

Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Sahnelerde Nana olarak bilinen Im Jin-ah, After School’un K-POP grubunun bir üyesidir. Haziran 2015’te, Ariel Lin, Vic Zhou ve Chen Bolin ile “GO Lalal Go 2” gibi filmlerde yer aldı ve Çin’de daha aktif oldu. Küçük ekrandaki başarısının ardından Nana büyük ekrana geçti. Filmde Good Woman’ın ortak yıldızı YOO Ji-tae ile birlikte çalıştı.

 1. Liza SoberanoDibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Amerikalı aktris ve model Liza Soberano bu listede ikinci sırada yer alıyor. Liza, Campaign Asia dergisinin 2017 yılında en popüler oyuncu seçildi. Popülerliği yüzünden pek çok kazanç elde etti. Ayrıca 2017’de Vogue’nin web sitesinde stilist Perry Tabora’nın moda tercihleri hakkındaki konuşmasında yer aldı.

 1. Selena Gomez
 2. Dibiniz Düşecek Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Eski Disney yıldızı Selena Gomez, bu listede birinci sıraya yerleşti. Eskiden şirin ve masum biriydi. Selena kendine özgü bir güven ve doğal bir his duygusu uyandırıyor. Ayrıca en güzel kadın şarkıcılardan birisidir.

 1. Selena Gomez– Amerikalı şarkıcı ve oyuncu.
 2. Liza Soberano– Filipino-Amerikalı aktris ve model.
 3. Nana Im Jin-Ah– Güney Koreli şarkıcı, oyuncu ve model.
 4. Deepika Padukone– Dünyanın en yüksek ücretle çalışan aktrisi olan Hintli film oyuncusu.
 5. Pixie Lott– İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu.
 6. Amber Heard– Amerikalı oyuncu.
 7. Priyanka Chopra– Hintli aktris, şarkıcı, film yapımcısı.
 8. Adriana Lima– Brezilyalı süper model ve oyuncu. En çok Victoria’nın Gizli Meleği olarak bilinir.
 9. Emilia Clarke– İngiliz aktris.
 10. Pia Wurtzbach– Filipino-Alman aktris, TV sunucusu, model. Miss Universe 2015’te taçlandırılmış bir güzellik kraliçesi.

 

Posted in Webtoz

oyun ile ilgili sözler

Posted in Webtoz

Aşk101 Dizi İncelemem

Posted in Webtoz

Aydan Getirilen İnsan Eli

Posted in Webtoz

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması