Dünyanın En Tehlikeli 10 Terörist Grupları

Dünyanın En Tehlikeli 10 Terörist Grupları10:El Boko Haram Net Serveti 25 milyon Dolar İle Listemizin En Sonunda Yer Almaktadır.Kendilerini İslamiyetin Öncüleri Gibi Tanıtmakta Olup Dünya Üzerinde Yaptığı Eylemler ile Adından Çokca Söz Ettirmiş Ve Dikkatleri Üzerine Çekmiştir.

Servetlerini En Çok Kara Para Aklama Ve Fidye Üzerinden Sağlamaktadırlar.Nitekim Yapdığımız Araştırmalara Göre Batılılar İslami Fanatiklerden Yardım Almaktadır.Diye İnsanlara İslemiyeti Kötülüyorlar

Dünyanın En Tehlikeli 10 Terörist Grupları

9:Real Ira Veya Gerçek Ira Olarak Bildiğimiz İrlanda Ülkesinde Barınan Örğüttür. Net Geliri 50 milyon dolardır.Arkadaşlar Bu Örgüt İrlandanın Askeri Kanatından Zamanla Kopmuş Paranın Gücünü Kullanarak İstediklerini Yapmaktadırlar.

Finansal Gelirlerinin Çoğunu Petrol Çalarak Kara Borsada Satarak Gelir Sağlıyorlar.Aslında Bu İşi Tezgahlıyanlar Petrol Baronları Olabilir Daha Fazla Kar İçin Yapmıyacakları Yok Tıpkı Amerikanın Savaş Getirdiği Yerler Gibi Farkı Yok Diyebiliriz.

 

8.Al-Shabab Net Gelirleri 70 Milyon Dolar :Bu Örgüt El Kaiden Kopmuş İslamiyet Adı Altında Cihad İlan Eden Örgüttür.

7:LASHKAR-E-TAIBA Net Gelir 100 Milyon dolar :Pakistan da Barınan Bu Örgüt Güney Asya Kıtasın da Adından Ve Faliyetlerinden Çok Dikkat Çekmektedir.Pakistan da ki İş Adamlarını Ölümle Tehtit Ederek Para Toplamaktadır

6:El Kaide Net Gelir 150 Milyon Dolar Kendilerini Bilmeyen Yoktur Özelikle İkiz Kuleler Olayı Bu Terörist Grubun Üstlerine Atılmasından Sonra Dünya Geneli Devletler Örgüte Karşı Taraf Almıştır.Şunu Bilmekte Fayda Var İkiz Kuleler Olayı El Kaidenin Değil Amerikanın Oyunudur.Gerekirse Başka Bir Konuda Detayları İle Yazılar Sunarız.İslamiyete En Çok Zarar Veren Terörist Grup El Kaide Dir.

5:Taliban Örgütü Amerikanın Holywood Filmlerinde İslamiyeti En Çok Kötületmeye Olanak Sağlıyan Örgüttür.Arkadaşlar Bu Örgüt İslamiyet Adı Altında Cihatcı Bir Örgüt Olarak Kendilerini Açıklasada Para İçin Yapmayaçağı Hiçbirşey Yoktur.

Sen İslamiyet Diyorsun Ama Uyuşturucu Kara Para İnsan Kaçakcılığı Aklınıza Gelebilecek Her Türlü İllegal İşlerde Parmakları Var.

İslamiyete En Çok Zarar Veren 2.Örgüt Taliban dır.

4:Hizbullah Net Gelir 500 milyon dolar Geçmişte Türkiye Üzerinde Gruplaşmaya Örgütlerini Yaymaya Kalkan Örgüttür.İran Ve Lübnan Üzerinde İşlerini Yürütmektedir.Şii Mezhebine Bağlıdır.Uyuşturucu İnsan Kaçakçılığı Ve Sigara Kaçakçılığı Üzerinde İş Yapmaktadırlar.

Adlarının Bu Kadar Yaygın Olmasının Sebebi Eylemleridir.İş Adamlarına Tehditler Salgılayarak Onlardan Parasal Yardım İstemektedirler.Holywood Sektörünün Doğu Filmlerinde Bu Örgütü Kulanmaktadır.

webtoz.com

3:FARC Net Gelir 600 Milyon Dolar Daha Önce Bende Böyle Bir Örgüt İsmi Duymadım Çünki Kendileri Marksist Ve Lein Sistemlerine Dayalı Olması Kominizim Anti Emperyalist Bir Örgüttür.Marksist Ve Lein Sistemi Yahudilerden Çıkmadır.Bunların Temel Amacı Bireysel Olup Emir Altına Girmemek dir.Nitekim Her Ne Kadar Kendilerini Paylaşmaya Önem Verdiklerini Gösterseler de Durum Böyle Değildir.Amaçları Devleti Devirmek Olup Güç Unsurunu Ortadan Kaldırıp Eğemen Bir Millet Faliyeti Göstermeyi Öne Sürselerde İnsanları Aldatmaktadırlar.

2:HAMAS Net Gelir 1 Milyar Dolar Hamas Örgütü Özelikle Siyonistlere Karşı Yaptığı Eylemlerden Dolayı Gündemimizde Sıklıkla Gelmektedir.Paranın Çoğunu Araplardan Bağış Olarak Almaktadır.

Hamas Filistin Üzerinde Barınmaktadır.Fakat İsrailin Hedef Tahtasında Olduklarını Pek Sanmıyorum Çünki Dümenler Dönüyor.Yani Sorunu Ortadan Kaldırmak Yerine,Kontgerilla Takdiği Uyguladıklarını Sanıyorum

1:Isıs -İşid Bu Örgütü Bilmiyen Kalmadı Akıl Almaz Videolu Eylemleri İle Dikkatlerini Fazlasıyla Üstlerine Çekdikler Bunun Yanı Sıra Amerikan Askerleri Gibi Ülkerilerin Askerlerini İnfaz Videoları Yaptıkları İçin Kontrolden Çıktıkları İçin Biletini Kestiler.

İşid İslamiyete En Çok Zarar Veren El Kaide den Sonra 2.Örgüt 2 Numaraya Taliban Koymuştuk Fakat İşid Kontrol Edemedikleri İçin Örgüt İçerisinde Bir Takım Rekabeti Güç Unsuruların Bir Birleri İle İç Çatışmaları Başlarına Daha Büyük Sorunları Doğurması Ve Kendilerine Bir Takım Yaptırımların Dünya Üzerindeki Yansımalardan Kaçındıkları Gerçeğini Göstermişdir.Tabiki Amerika dan Bahsediyoruz.

İŞİD NE GELİRİ 2 MİLYAR DOLAR

Evet Arkadaşlar 10 Örgütten 3 Tanesi Hariç İslamiyet Üzerine.Ama İslam İle Bağdaşmıyor.

Güzel Dinimiz Nasıl İnsanlara Aldatıyorlar.Hani Diyorlarya 100 Yılın Planı İşte bu Planlardan Bir Tanesi Kuşkusuz İslamiyeti Karalamaktır.Çünki Kendi Çıkarlarına Tersdir.

Dünyanın En Tehlikeli 10 Terörist Grupları

 

Posted in Webtoz

oyun ile ilgili sözler

Posted in Webtoz

Aşk101 Dizi İncelemem

Posted in Webtoz

Aydan Getirilen İnsan Eli

Posted in Webtoz

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması