Dünyayı Yöneten Güç 10 lar Konseyi

Dünyayı Yöneten Güç 10lar Konseyi

10’lar konseyi kıyamete kadar devam edecektir. Kıyamete yakın bir zamanda daha da güçlenip tekrar döneceklerine inanılmıştır. 10 kişilik konseyin başına ise Mesih getirileceğine inanılmaktadır. Bu Mesih dünyayı saran kötülüklerle mücadele edip, dünyayı kurtaracağına inanılmaktadır.

Arkadaşlar Buradaki Mesih Olayı Konsey Sahte Peygamberi (deccal) Mesih olarak İlan Edicektir.Yahudilerin Tek Kardeşi Hristiyanlar dır.Anı Şekilde Hristiyanların Da Tek Kardeşi Yahudilerdir.Yüce Kitabımızda Acıkça bu Belirtilmektedir.

Her Dönemin Bir Deccali Vardır Bu Deccaların En Büyüğü Kıyamet Zamanında Ortaya Çıkacak Olandır.

Geçmişteki Gizli Örgütlerin Hepsinin Hedefi İnsanları Kontrol Etmek İnanç Yapısını Yıkmak Dünyayı Kıyamete Zorlaması Gibi Açıkca Belirtilen Hedefleri Vardır Bu Örgütler Bir Birleri Bağlantılıdır.Bağlantı Şekli Her Örgüt Bir Önceki Örgütün Yapı Taşıdır Günümüzde Tapınak Şövalyeleri İlluminati gibi örgütler Şuan ki Evanjalistlerin Yapı Taşıdır.

Bu Örgütler En Çok Gelir Getiren Sektörleri Elinde Tutmaktadır.Petrol Film Müzik Finansal Patentler.Kullanmış Olduğumuz Kredi Kartları Hepsi Bunların Elindedir.

Biraz Araştırmayla Daha çok Derinlere İnebilirsiniz Ülkemizde Bile Bu Örgütlere yardım Yapan Şirketler Vardır.

Peki Biz Ne Yapabiliriz Yazımızın Sonunda

10’lar konseyinin tapınakçılar ile beraber çıktığına ve dünyaya yön verdiklerine inanılır. Oysa 10’lar konseyi her dönem vardır.  Dünyanın farklı coğrafyalarına yayılıp, karanlık ilimleri yaymaya ve dünyayı yönetmeye başlamışlardır. Günümüzde de hala 10’lar konseyi farklı devletler üzerinde çalışmalarına ve kötülüğü yaymaya devam etmektedir. 10’lar konseyinin toplandığı mabet Süleyman mabedi değildir. Bu sadece bir aldatmacadır. Konseyin mabedi İsrail’de olduğu düşünülüyor.

Ne Zaman Ortaya Çıktı

Dünya yaratıldığından bu yana pek çok güç ortaya çıkmıştır. Sadece belli dönemlerde değil, farklı dönemlerde ortaya çıkan bu güçler dünyaya ve tarihe de yön vermişlerdir. Dünyayı Yöneten Güç 10lar Konseyi Ne Zaman Ortaya Çıktı? Gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Fakat dünya yaratıldığından bu yana hep bu güçler var olmuşlardır.

Hz. İbrahim çağı; yüce bir insan olan Hz. İbrahim, için 10 adet sahife indirildi. Bu sahifeler kuranı kerimde de yer aldı. İbrahim peygamber ölülerin nasıl dirildiğini 4 kuş içinden görmüştür. Dirilme sırrına erişmiştir. Hz. İbrahim’in ateşe atılmasını isteyen kişiler dirilme sırrının peşindeydi. Fakat dirilmeye ait sırrı hiçbir şekilde vermemiş ve ateşten sağ çıkmıştır. Burada ise 10 kişilik konsey hz. İbrahim’i yaşamı boyunca hiç rahat bırakmamıştır.

Hz. Yusuf’un çağı; rüya ilmine vakıf Yusuf, rüyasında güneş ve ay’ın kendisine secde ederken görmüştür. Fakat 10 kişilik konsey Yusuf’u kuyuya atmıştır. Yusuf’un sırrına vakıf olamayan 10’lar konseyi, piramitlerin altına mezarlar yapmışlardır.

Hz. Musa çağı;  firavunların düzenini başlarına yıkmayı başarmış ve Hz. İbrahim’in sırrına vakıf olmuştur. Hz. Musa mısır’dan 12 kavim çıkarmıştır. Bu 12 kavimden 10 tanesi firavun zihniyetindedir. Bu kavimler Hz. Yuf us’un döneminden kalan 10 kişilik konseye kan bağı ile bağlıdır. Hz. Musa firavun ile mücadeleyi kazandı ama firavun zihniyeti ile olan mücadelesini kaybetti. Günümüzde hala yer almaktadırlar.

Biz Bu Gizli Örgütlere Karşı Ne Yapabiliriz.

webtoz.com

Bu Örgütlerin Tüm Çalışmaları Yüce Kitabımıza Ters Düşmektedir.İlk Olarak Temel İslami Eğitim Ve İslam Davasının Ne Olduğunu Anlatmaktır.Bazı Kesimlerin Aklına Dava Dediğimiz Zaman Direk Cihat Gelmektir.Bu Batının Empoze Sistemidir.Holywood Filmlerinde Özelikle Ameriken Kültürü Devamlı İslamı Hedef Tahtasına Almaktadır.

İslam Davası Yüce Kitabımıza Göre Hareket Edilmelidir.Kitabımıza Ters Düşen Alim Görünümlü İnsanlara Aldanmadan

Bunlardan Bir Kaç Örnek Vermek İstiyorum İçimizde Bu Yazılarımızı Bile Yanlış Anlayanlar Olacaktır.Örneğin Diğer Dinlere Karşı Hoşgörü Nezakatli Olmanın İnsan Öldürmemenin Acıkça Emir Verilmiştir.

Fakat Batı Kendini Medeniyetin Doğuşu Asilzade Olarak Anlatmaktadır.Eğer Yüce Kitabımızdaki Emirleri Yerine Getirse İnsanlarımız Yaşasa Batı Bizi Örnek Alır.Batının Özençliği İçerisinden Kurtulur Bilim İlim İle Gelişmiş Oluruz Kitabımızda Bu Açıkca Saten Belirtilmekte.

Ama Batı İnsanları Duyguları Zafları İle Vurmakta Filmler Müzikler Siyasi Boşluk Provakatörlük gibi

Uyanık Olalım

Yazımızı Burada Noktalamak İstiyorum Kısa Tutuyorum Daima Sorgula Daima Düşün.

 

 

Posted in Webtoz

oyun ile ilgili sözler

Posted in Webtoz

Aşk101 Dizi İncelemem

Posted in Webtoz

Aydan Getirilen İnsan Eli

Posted in Webtoz

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması