Ekran Dikey Yatay Çizgi Sorunu

Ekran Dikey Yatay Çizgi Sorunu

Genel Olarak Bu Sorun Donanımsal Bir Sorundur.Herhangi Bir Darbede Veyahut Ekran Kullanım Ömrünü Doldurmuşsa Karşılaşabilirsiniz.Teknik Servise Göstermeniz Gereklidir. Yazılımsal Olarak Olma İhtimaline Karşı Telefona Format Atıp Sorunun Çözülüp Çözülmediğini Kontrol Ediniz.Uygulamalar Nedeni İle Olma İhtimaline Karşı Tüm Uygulamaları Sonlandırıp ta Kontrol Edebilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz akıllı telefonlarda karşılaşabileceğiniz ekran dikey yatay çizgi sorunu cihazda yaşanan farklı problemlerden kaynaklanmaktadır. Ekranda ortaya çıkacak olan dikey yatay çizgilerin ekran ile ilgili olması söz konusudur. Bu nedenle öncelikle ekranın incelenmesi gerekir. Aynı zamanda arka kısımda çalışan programlar veya farklı uygulamalar nedeniyle de bu tarz bir problem yaşanması söz konusu olabilir.

Ekranda yatay ya da dikey çizgilerin oluşması kullanıcılar için problem yaşanmasına neden olabilir. Donanımsal olarak yaşanabilecek olan problemler oluşması durumunda ekran dikey yatay çizgi sorunu çözümü konusunda mutlaka profesyonel yardım alınması gerekir. Detaylı şekilde yapılacak olan incelemelerin ardından belirlenecek olan probleme göre duruma müdahale edilmesi halinde sorunun çözülmesi sağlanabilir.

 

 

webtoz.com
Posted in Android Sorunlar

AÇILMAYAN CASPER TABLETLERİ AÇMA

Posted in Android Android Sorunlar

Android Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü

Posted in Android Sorunlar

Android Mürekkep Akma Sorunu

Posted in Android Sorunlar

Pubg Global Sürüme Bu Hesapla Giriş Yapılamaz Hatası