Elveda Sözleri Resimli

Bir birimize söz vermiştik, bütün ömür boyu ayrılmayacaktık. Yeminler etmiştik, asla ayrılmayacaktık. Ama ne oldu bir kış günü, yıldızların bakışlarında, ayrılığımızı söyledik. Elveda aşkım.

​Zaman değil geçen ömürmüş anlamadık. Tükendik bizde yıllar gibi yaralandık. Bana bıraktığın yüzümdeki bu çizgiler alıp götürdüğün ömrümün baharları. Suçumuz neydi bizim, feryadım Tanrı’ya. Sana son sözüm gülüm: Elveda.Elveda Sözleri ResimliBir gün bu köşede sessiz sedasız hıçkıra hıçkıra ağlayacağım, şu lanet kaderime sitemler edip, tanrıya son kez yalvaracağım. Güzel gözlerin gelecek aklıma, solup gideceğim en güzel çağımda. Sensizlik beni çağırdığında, boş sokaklara haykırdığında, artık burada olmayacağım. Elveda Sözleri ResimliAy ve yıldız birbirine küsse de, benim kalbim sana asla küsmeyecek. Güneş dünyaya elveda diyemez, bir yerde mutlaka doğar güneş dünya istese de istemese de. İşte benimde kalbim hep yanında olacak, sen istesen de istemesen de. Elveda desen bile seninleyim, bunu unutma. Elveda Sözleri Resimli​Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unutur da, şu gönlüm bir seni unutamaz. Ama keder yüklü olsam da sana, sonsuza kadar elveda.

​Seni bulmuşken gidiyorum şimdi. Seni sevmişken kaçıyorum şimdi. Senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı. Elveda sevgilim, elveda sana. Elveda Sözleri Resimli​Tamam dedim artık hayata. Gidiyorum ölüm kumarına. Bıraktım hayatı sana mutlu ol. Elveda. Elveda Sözleri Resimli​Gittiğinde anılarım gelecek aklına. Ağlayacaksın belki, pişman olacaksın, belki olmayacaksın ama anılardan kurtulamayacaksın. Şimdi sana elveda, dönme bir daha bana! Elveda Sözleri Resimli

​Bu sana son sözüm olur inan yüreğimi alır çeker giderim. Sensiz geçen kara gecelerin acısını içimde hapsederim. Yüreğime almıştım seni, düşlerime sarmıştım seni. Sen istesen de unutamazsın beni. Elveda.

​Ayrılığı kalbine yalnızlığı kendime, anılarımızı dibi olmayan denizlere bırakıyorum. Elveda.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini. Gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri. Elveda diyen unutur gider günleri. Ağlayan ise elveda ile kalır baş başa, anlatır derdini. Sen bana elveda dedin. Gül hayata şimdi, ağlayacaksın sonunda!

​Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım. Elveda sana.

Tamir etmeye kalkma kalbimi, başaramazsın. Sözlerimin önüne geçme, durduramazsın. Ok yaydan çıktı bir kere, pişman olacaksın. Elveda sana, seninle olan anılara ve umutlara.

Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Seni son durak sanırken sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda.

Biraz dertli, biraz kederliyim. Aslında dert biraz değil, bakma gururumdan diyorum bunları. Ben hep dertliyim, hep kederliyim. Elveda dediğin günden beri hayata sinirliyim, senin için nöbetteyim soğuk gecelerde.

Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, akıllı ise o’nu ayaklarını altında arar. Seninle olmak varken, sensiz kalmak, yaşamak dururken ölmek demektir. Hoşçakal.

Adını kalbime aşkla kazımıştım. Boş ver aldırma, belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim. Elvedalar sana.

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni. Ayrılık kapımızı çaldı sonunda. Senden son dileğim unutma beni. Elveda sana.

Kırmak değil kazanmak isterdim, üzmek değil güldürmek isterdim. Gel bana, benimle yaşa demek isterdim. Ama elveda demek istemezdim sana.

webtoz.com

Uzun ömrümüz varken bu hayatta, yaşamayı haram kıldın bana. Dualarım yine de hep yanında olsun, bu son elveda.

Bunca yılın ardından kırık bir kalple seni hala çok severek, senden sonsuza kadar ayrılmayı seçiyorum. Elveda.

Severken ayrıldı ellerimiz, ağlayarak küstü gözlerimiz hayata. Şimdi nedensiz çıkmazlardayız, sebepsiz elvedalar yaşıyoruz hayatımızda.

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık, bu son satırlarım. İyi oku, belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! Elveda sana ve senin hayatına, elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Posted in Aşk Sözleri

Emekle İlgili Sözler Resimli Aşk

Posted in Aşk Sözleri

Sadakat Sözleri Resimli

Posted in Aşk Sözleri

Gurur İle İlgili Resimli Sözler

Posted in Aşk Sözleri

Hüzünlü Sözler Resimli