En İyi Hacker Filmleri

En İyi Hacker Filmleri

İzlemiş Olduğum Ve Takip Ettiğim Hacker Filmleri Kategorilerindeki İzlenebilir Filmleri Sizler İle Paylaşıyorum.Liste Kısa Tutuyorum.Çünki Değerli Vakdinizi En İyi Fİlmlere Göre Ayırmanız İçin Eldeki Olanları Listeledim Umarım Keyif Alırsınız.

1:Whoami 

Whoami Hacker Camiasının Genel Özeliklerini Vurgulamaktadır.Aynı Zamanda Bu Olayları Aksiyon Tadında İzleyebilirsiniz.Bildiğiniz Üzere Bu Tip İnsanlar Dünya Yaşamından Kendini Arındırmıştır.İllegal Veya Kendi Davalarını Savunma Eyleminde Olan Kişiler İle Birlikte Olup Dış Dünyaya Kapalı Olup Herşeyi İç Dünyasında Yaşayan İnsanlardır.Bu Film De de Kurgusu Güzel Olarak Hazırlanmıştır. Bizlere Sunulmuştur.İyi Seyirler

Imdb Puanı 7.1 Yapım Yılı 2014 ‧ Dram/Suç ‧ 1 saat 46 dakika

Youtube Fragmanı [tabgroup]
[tab status=”is-no-active” title=”Whoami Youtube Fragmanı”]

[/tab]
[/tabgroup]

2:Zor Ölüm 4.0 / Live Free or Die Hard (2007)

Hacker Filmleri Listesinde Zor Ölüm 4 Aksiyon Ve Bilişim Saldırılarını Sürükleyici Suçlular ile Müçadele Konu Edinmektedir.

[tabgroup]
[tab status=”is-no-active” title=”Fragman İçin Tıklayınız”]

https://www.youtube.com/watch?v=0s0IF0YoZZs

[/tab]

[/tabgroup]

3:Snowden (2016)

webtoz.com

Edwart Snowden Hayatından Esinlenerek Konu Edinmiş Filmdir.Kesinlikke İzlemeniz Gereken Bir Filmdir Çünki Günümüz Teknolojisi İle Nasıl İstihbarat Alanında En Güçlü Ülke Olunur Gibisinden Beyninizde Ufuklar Acıcaktır.

Edwart Snowden Kimdir.Kendisi Daha Önce Cia İçin Çalışan Bir Ajandır Ordaki Gördüğü Kişisel Veri Hırsızlığını Dünyaya Anlatarak Ünlenmiş Amerikanın Gizli Bilgilerini İfşa Etmiş Sonrada Rusya’ya Sığınmıştır.Ben Şöyle Düşünüyorum Amerika İstese Bu Adamı Harcar Ama Yapmıyor.Sanırım Daha Tehlikeli Bilgiler Bildiği Veya Gündem Adamı Olmasının Sebebi Olarak Görüyorum

4:Sanal Hayatlar / Disconnect (2012)

Film Günümüz İnternet Ortamını İnsanlar Üzerindeki Etkisi Anlatmaktadır.Genel Konusunu Yazmıyorum.İzleyip Keyif Alabileceğiniz Ders Niteliğinde Filmdir.

2012 ‧ Gerilim/Drama ‧ 1 saat 55 dakika imdb 7.2

[tabgroup]
[tab status=”is-no-active” title=”Başlık 1″]

[/tab]

[/tabgroup]

En İyi Hacker Dizileri

Listemizin Son 2 Filmi Kaliteli Sürükleyiçi Ve Hem İzleyiçiler Hemde Kendim İzleyerek Keyif Aldığım Dizileri Koymak İstedim.Eğer Vaktiniz Bol İse Asla Pişman Olmazsınız.

4:Person Of İnterest

Person Of İnterest Uzun Soluklu Bir Dizi Projesi Olmak İle Beraber Bol Aksiyonlu Dizi dir.Hayran Kalacağınız Bilgiler Sahneler Vardır.Filmin Sonunda Ağlayacağınız Kesindir.Dünyayı Kontrol Etmek İstiyen İyiler Ve Kötülerin Yapay Zeka Savaşı Konu Edinmek İle Beraber Hacker Tarihini Yansıtmaktadır.

Makine’nin Asıl Görevi Dünyayı Yaşanabilir.Bir Yer Yapmasıdır.İyi Seyirler

Saten Tutulmasa Bu Kadar Uzun Sürermiydi.

5:Mr.Robot

Mr Robot Bir Hacker Dizisi Olmak İle Beraber Sosyopat Kişiliği İnsanlar Tarafından Sevilmesi Diziyi Sürükleyiçi Kılmıştır.Fakat Mr Robot Benim İçin Person Of İnterest Dizisinin Yanından Geçemez Çünki Sahneler Veya Oyunculuk Değil.Hayel Güçü Ve Bu Hayel Güçünün İnsanlara Aktarımı.Kısaca Bir Filmi İzler İken Aynı Zamanda Tersine Mühendislik Yaparak Sizlere Bilgi Aktarması Önemlidir.

Posted in Sinema

Tavsiye Bilim Kurgu Filmleri

Posted in Sinema

Tavsiye Animasyon Filmleri

Posted in Sinema

Tavsiye Aksiyon Filmleri

Posted in Sinema

Tavsiye Aile Filmleri