Engellilerle İlgili Sözler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Sözleri

Engel Olma Yeter

Yalnızca bugün değil, her gün hatırlamak gerek! Engel olma destek ol…

Engellilerle İlgili Sözler

En büyük engeller zihinlerde, kalplerde, düşüncelerde yer alır.

Engellilerle İlgili SözlerBir gün değil her gün hatırlayalım… Engellilerle İlgili SözlerHayâtı paylaşmak için engelleri kaldırın… Engellilerle İlgili SözlerTohum toprağın bağrına, engelli birey de topluma emanettir..DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ Engellilerle İlgili SözlerYüreği engelli olmasın insanın. Eksik olan ne varsa sevgi tamamlar. Engellilerle İlgili SözlerBirazcık destek ile bütün engelleri aşacak güçleri var sağlıklı olarak nitelendirilenler engel olmasın ve engel oluşturmasın.
Engel olarak nitelendirilen onlara engel değil Engellilerle İlgili SözlerGönül gözüyle gören, yüreğiyle seven ve vicdanıyla hissedenin önünde hangi engel durabilir ki? Engellilerle İlgili SözlerÖpünce geçmeyen yaralar var dedim,
Dedi ki; sen öp geçmezse o da yaramın ayıbı olsun.
Yeter ki yürek engelli olmasın… Engellilerle İlgili SözlerEngelli olmak sorun değil, engelliye engel olmak sorundur. 3Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlu Olsun. Engellilerle İlgili SözlerBEDENI-ZİHNİ ENGELLİ OLANDAN DEĞİL ,DÜŞÜNCESİ ENGELLİ/ZEHİRLİ OLANDAN KORK… Engellilerle İlgili Sözler(Unutmayın her sağlıklı insan yarının engelli adayıdır.)
Kalbini engelleme. Engelleri kaldır..

webtoz.com
Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler