Fatih İnternet Şifreleri

Fatih İnternet Şifreleri

Son zamanlarda teknolojinin ilerlemesiyle beraber okullarda akıllı tahta uygulaması kullanılmaya başlanmıştır. Akıllı tahta kullanımı sonrasında Fatih wifi şifrelerine de birçok öğrenci ihtiyaç duyuyor. Akıllı tahtalar sayesinde artık dersler daha pratik ve kolay hale geliyor. Fatih projesi ile akıllı tahtalar okullardaki yerini almaya başladı.

Günümüzde en çok merak edilen konularında başında fatih wifi şifresi beliyor. 2019 yılında Fatih projesinde wifi şifreleri değiştir. Buradan sizlere vereceğimiz şifre ile internete giriş yapabilirsiniz. Sadece mobil cihazlar üzerinden değil, wifi özelliğini bulunduran herhangi bir cihazınızdan Fatih tarafından sunulan internet hizmetini kullanabilirsiniz. Peki, Fatih internet şifresi nedir?

Fatih Wifi Nasıl Bağlanılır?

Ücretsiz olarak Wifi ağına bağlanabilmek için ilk olarak MEB tarafından yayınlanan sertifikaları telefonunuzda bulundurmanız gerekir. Ağa katılmak için http://sertifika.meb.gov.tr/ adresine giriş yaparak buradaki güncel olan sertifikayı telefonunuza indirmelisiniz. Daha sonra ise telefonunuzun Wifi bölümünü açarak bağlantıya tıklayınız. Sizden şifre istenecektir. Fatih wifi şifresi için ‘’!1qaz2WSX3edc4RFV%56’’ şifresini kullanabilirsiniz.

Bu bağlantı kullanılırken IP adresi alınmasından dolayı VPN uygulamasını mutlaka kapatmanız gerekir. VPN uygulamasını kaldırdıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatınız. Bağlantı yapamamanız durumunda bu birçok kişi Wifi’ye bağlanmış olabilir. Fatih ağına bağlandığınız zaman Acces point cihazında bulunan ışıklar renk değiştirecektir. Cihaza bağlı olan biri olduğu zaman cihazın ışığı mavi yanar. Eğer kimse bağlı değilse cihaz üzerinde ışıklar yeşil olarak gözükür.

webtoz.com
Posted in İnternet

İNTERNETE BAĞLANAMIYORUM SORUNU

Posted in Ağ Sistemleri

Android ağa erişim reddedildi Hatası Çözümü

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi ele geçerse ne olur

Posted in İnternet

Çalınan Hotmail Adresini Geri Alma