Fenni Muayene Cezası Ne Kadar?

Fenni Muayene Cezası Ne Kadar?

Fenni Muayene taşıtların denetiminin düzenli olarak yapılmasıdır. Fenni muayene cezası ne kadar sorusu, motorlu taşıt denetimini yaptırmayanlar içindir.

Araç Muayenesi Gecikme Cezası;

Ceza aylık hesaplama üzerinden yapılır. Her ay için %5 oranından cezai yaptırımı vardır. Aynı zamanda %5’lik oran üzerinden hesabın yanı sıra, TÜVTÜRK tarafından ödenmesi talep edilen ceza da olacaktır. Bu cezaların ödenmesi ile birlikte, muayene ücreti de ödendiğinde sorun yaşamadan muayene tamamlanacak.

Fenni Muayene Cezası

Motorlu taşıtların muayenesiz bir şekilde trafiğe çıkması yasaktır. Bunun için muayene olmaması durumunda cezai yaptırımı vardır. Fenni muayene cezası ne kadar sorusunun yanıtı veriliyor. Gecikme cezası, yaptırmamış olma cezası gibi araç muayene ücretine ek olarak ücretlendirme yapılacaktır.

Fenni Muayene TÜVTÜRK Cezası

Peki, Fenni Muayene TÜVTÜRK cezası kapsamında ne kadar ödeme alınıyor? Cezai yaptırım TÜVTÜRK tarafından 235 TL’dir. Bu ödemenin yapılması ile birlikte muayene ücretinin de ödenmesi durumunda araç muayenesi tamamlanmış olacak. Sorunsuz şekilde aracın tamamlanması sağlanıyor. Randevu alabilirsiniz.

webtoz.com
Posted in fenni muayene

Fenni Muayene Kaç Yılda Bir Yapılır

Posted in fenni muayene

Fenni Muayene Gününden Önce Yapılır mı?

Posted in fenni muayene

Fenni Muayene Trafik Cezası 2019

Posted in fenni muayene

Fenni Muayene İçin Randevu Nasıl Alınır