Fenni Muayene İçin Randevu Nasıl Alınır

Fenni Muayene İçin Randevu Nasıl Alınır?

Fenni Muayene için randevu nasıl alınır sorusunun yanıtı veriliyor. Resmi internet sitesinden anında randevu alabilirsiniz.

Fenni Muayene Randevu

Aracınızın muayene edilmesi için randevu almak şart. Peki, fenni muayene için randevu nasıl alınır? Randevu almak için yapılması gereken Tüvtürk resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak, randevu almak. Randevu onaylandıktan sonra size gelen bilgi mesajı ile araç muayene istasyonuna gidebilirsiniz.

[button style=”” color=”uckan-btn–red” size=”uckan-btn–small” link=”https://reservation.tuvturk.com.tr/Web.UI/” icon=”” target=”true”]Tüvtürk Randevu Sitesi Tıkla[/button]

Açılan Sitede Karşınıza Gelecek Ekran

Fenni Muayene İçin Randevu Nasıl Alınır

Randevu İçin İstenen Bilgiler

Randevu almak için direkt olarak istenen bilgileri girerek Devam seçeneğine tıklayın. Ardından gelen ekranda da onay vermeniz ile direkt olarak randevuyu almış olacaksınız. Tarih belirlemenizi uygun olan tarihleri seçerek onaylayacaksınız.

  • Plaka No
  • Ruhsat Seri ve No
  • Şehir

Gibi bilgilerin girilmesi ile direkt olarak randevunun onaylanması sağlanıyor. Direkt olarak ileri butonu ile tarihi de belirleyerek randevunuzu alabilirsiniz. Fenni muayene randevu almak çok kolay. Bilgilerin girişini yaparak, seçtiğiniz tarih için randevunun onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Kısa süre içinde uygun tarih üzerinden randevunun verilmesi sağlanacaktır. Randevu alınmış olacak.

 

webtoz.com
Posted in fenni muayene

Fenni Muayene Kaç Yılda Bir Yapılır

Posted in fenni muayene

Fenni Muayene Gününden Önce Yapılır mı?

Posted in fenni muayene

Fenni Muayene Trafik Cezası 2019

Posted in fenni muayene

Fenni Muayene İçin Randevu Nasıl Alınır