Fesatlık İle İlgili Sözler Resimli

Hazımsızlık ve haset, ruh kanserine denk bir illettir. Haset, gözleri kör, kulakları sağır eder, kalbi katılaştırır, duyguları köreltir. Haset çukuruna yuvarlananların “Nefret dolu konuşmaları, kişiliksiz tavırları, yamuk yumuk halleri bundandır.Rabbim cümlemizi bu özünde kültür yoksunu, sözünde kültür insanı gibi görünenlerden muhafaza buyursun. Ve Hazımsızlara fesatlığın panzehiri sevgiyi nasib etsin.

Fesatlık İle İlgili Sözler Resimliİnsanlari eleştirirken biraz da “ben kimim ya” deyip dönüp kendinize bakın olur mu? Önemli bi şey çünkü o. Fesatlık İle İlgili Sözler Resimliİyiliğin i’sinden dahi anlamayan, içi fesat insanlar olduğu sürece bu dünya çekilmez. Fesatlık İle İlgili Sözler ResimliFesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle, İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle. Fesatlık İle İlgili Sözler ResimliEğer bir kimse sana haset ediyorsa ve sen onun şerrinden korunmak istiyorsan, işlerini ondan gizli yap.
Meymûn bin Mihrân Fesatlık İle İlgili Sözler ResimliHaset, mutsuz insanları etkileyen bir talihsizliktir. Mutsuz oldukları için haset ederler. Oysa haset, talihsizliklerini ortadan kaldırmaz, daha da kötüleştirir.

Fesatlık İle İlgili Sözler ResimliBoş egolarla başkalarının gözünü boyamaktan ötesine geçemezsiniz keşke farkında olsanız. Fesatlık İle İlgili Sözler ResimliFakirlik, hastalık ve ölüm olmasaydı, insanoğlunun kibirden başı eğilmez olurdu.

webtoz.com

Kıymet İle İlgili Resimli Sözler

Kırılmak Kırmak Sözleri Resimli

İnsan Olmak Temalı Resimli Sözler

Sabah Namazı İle İlgili Sözler