FORMAT USB’Sİ HAZIRLAMA

FORMAT USB’Sİ HAZIRLAMA 7 8 10 (6 FARKLI YÖNTEM)

Video Üzerinden Birebir Yapabilirsiniz

Windows 7 için Google’dan windows 7 usb dvd dowland tool yazarak Microsoft’un sitesinden dosyayı indirin. En az 4 GB usb kullanın. Usb’nin takılı olduğundan emin olduğunuzda programı çalıştırın ve çıkan sayfada iso dosyasını seçin. Next dediğinizde işleminiz tamamlanacaktır.

Windows 10 için Google’a windows 10 media creation tool yazarak programı indirin. Usb’nin takılı olduğundan emin olarak programı çalıştırın. Kurulumu tamamladığınızda işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Rufus programını indirin. Kurulum yapmadan kullanmak için rufus portable seçeneğini indirebilirsiniz. İndirme tamamlandıktan sonra usb’nin takılı olduğundan emin olarak programı çalıştırın. Gerekli ayarlar yapıldıktan sonra işleminiz tamamlanacaktır.

Başlat’tan cmd yazıp komut sistemini çalıştırın. Usb’nin takılı olduğundan emin olun. Sırasıyla disk part, list disk, sel disk(disk numarası), clean, creat partion primary, format quick fs=fast32, active, assing yazın. Her komuttan sonra enter tuşuna basarak bir diğerine geçebilirsiniz. Açılan usb dosyasının içine iso dosyasını kopyalayın.

Format usb’si hazırlama 7 8 10 (6 farklı yöntem) bu gibi yollarla hazırlanabilmektedir.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU