FORMAT USB’Sİ HAZIRLAMA

FORMAT USB’Sİ HAZIRLAMA (WİNDOWS 7 8 10)

Konumuza Geçmeden Önce Üsteki Video Aracılığı İle Usb Diskinize Format Dosyalarını Kurabilirsiniz

Format USB si hazırlama (Windows 7 8 10 ) için  uygulayacağımız yöntemleri sizlerle paylaşacağız. Bilgisayarınıza USB yardımı ile format atmak için  hızlı ve basit yöntemler ile USB belleği oluşturabiliyorsunuz.  ISO  dosyası yok ise hemen bir ISO dosyası indirip işleme başlayabilirsinizi. Elinizdeki USB belleğini bilgisayarınıza takıp açılan pencere kısmında aygıt bölümünden  kurulum için USB belleğini işaretliyoruz.

Seçeneklere ISO seçeneği gelecek bu seçeneği işaretleyerek aktif hale getirip DVD simgesini tıklayarak ISO dizinini seçiyoruz. USB ve ISO seçeneklerini işaretledikten sonra başlat  diyerek bekliyoruz. Bu seçenekleri uygulayıp başlat dediğimizde USB aygıtındaki tüm bilgiler silinecektir. Yükleme % 100 olduğunda format atmaya hazır hale gelmiş olacaktır.

Bu yöntemi kullanarak çok basit bir şekilde format USB si hazırlama ( Windows 7 8 10 ) işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.   Bu yöntemi kullanarak birçok işletim sisteminin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.  Aklınıza takılan her konuda bizlere ulaşarak yada sitemizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Yöntemler İçin [button style=”” color=”uckan-btn–red” size=”uckan-btn–small” link=”https://webtoz.com/format-usbsi-hazirlama-2/” icon=”” target=”false”][/button]

 

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU