Freeman Tablet Hardreset Atma

Freeman Tablet Hardreset Atma

Freeman marka tabletlerinize format atmak, yeniden kurmak için detayları sizlerle paylaşıyoruz. Bu işlemler sonrasında bütün bilgileriniz silinecektir. Yedekleme imkanını bulunuyorsa farklı bir belleğe aktarmanızı tavsiye ediyoruz. Peki, freeman tablet hardreset atma nasıl yapılır?

Bu uygulama sayesinde yeniden açılmayan cihazlarınıza format atıp yeniden kurabilirsiniz. Cihazınız açılması durumunda ayarlar yedekleme menüsü üzerinden fabrika ayarlarını sıfırlayabilirsiniz. Freeman hardreset atma yöntemlerini inceleyin.

Birinci Yol

İlk olarak cihazınızı kapatın. Cihaz kapalı durumdayken Ses Açma ve power tuşuna aynı anda basmanız gerekir. Bu ekran üzerinden wipe data/ factory reset yazan kısma ses tuşlarını kullanarak power tuşuna basmalısınız. Kurtarma işlemi karşınıza gelecektir. Daha sonra önünüze gelen bu ekran üzerinde yine ses tuşlarını kullanarak bir süre bekleyin. Daha sonra tabletiniz ilk ekrana geri dönecektir. Bu uygulamayı yaptıktan sonra reboot diyerek cihazınızı yeniden başlatabilirsiniz. Cihazınız biraz geç açılabilir.

İkinci Yol

Cihazınız için tanımlanmış orjinal rom dosyasını yükleyin. Daha sonra dosyayı klasöre çıkartın. PhoenixSuit klasöründe yer alan DPInst veya 64 bit işletim sisteminiz bulunuyorsa DPInst64 isimli programdan destek alın. Bu program tablet driverını bilgisayara yüklenmesini sağlayacak. PhoenixSuit klasöründe yer alan uygulamayı çalıştırın. Daha sonra firmware menüsüne giriş yapın. İmage yazan bölümden indirilen Freeman rom dosyasının içerisinde imaj dosyasını seçin. Bu uygulamadan sonra tabletinizi bilgisayarınıza bağlayın. Bilgisayarınız tabletinizi bağladıktan sonra phonexsuite programında upgrade yazan bölüme girin. İşlem bittikten Freeman tabletinizi bilgisayardan çıkarıp açın.

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu