Gece hayatının en popüler olduğu 10 dünya şehri

#1. New York CityGece hayatının en popüler olduğu 10 dünya şehri

Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık şehri olan New York, “uyumayan şehir” olarak da bilinir. Dünyanın en iyi barlarının, restoranlarının bulunduğu bu şehrin gecesi gündüzü yok. Günün her saati kalabalık olan bu şehir gece hayatının merkezi olarak bilinir.

 1. Las VegasGece hayatının en popüler olduğu 10 dünya şehri

Las Vegas Nevada eyaletinin en kalabalık şehridir. Aynı zamanda, başta kumar ve alışveriş olmak üzere bu konuda dünyanın en popüler yeridir. Uluslararası çapta tanınmış büyük bir tatil beldesi ve Güney Nevada’nın önde gelen finans ve kültür merkezidir. Şehir kendisini, dünyanın en eğlenceli yeri olarak tanımlamaktadır. Her köşesinde gösterişli casino-otel ve gece kulüpleri ile gece hayatının en canlı olduğu yerlerden biridir.

 1. Londra

İngiltere’nin başkenti ve Birleşik Krallık’taki en büyük şehirdir. Hiç şüphe yok ki Londra’nın çok canlı bir gece hayatı var. Mükemmel kulüpler, barlar ve restoranlar resmen insanları buraya çekmektedir.

 1. Barselona

Katalonya’nın başkenti ve Madrid’den sonra İspanya’nın en büyük ikinci şehridir. Barselona bugün, dünyanın önde gelen kültürel, turizm ve spor merkezlerinden biridir. Bununla birlikte gece hayatının en popüler olduğu yerlerden biridir. Barcelona’da gün hiç bir zaman bitmez. Gece bile ayrı bir kalabalıkta olan bu şehir turistlerinde büyük bir ilgi odağıdır.Gece hayatının en popüler olduğu 10 dünya şehri

 1. Berlin

Berlin, Avrupa Birliği’ndeki en kalabalık ikinci şehirdir. Berlin kelimenin tam anlamıyla dünyanın en iyi barlarına ev sahipliği yapmaktadır. En ünlü semtleri Friedrichshain ve Kruezberg (Küçük İstanbul olarak da bilinir). Berlin 24 saat boyunca parti için bol bol fırsatlar sunmaktadır.

 1. Los Angeles

ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki en kalabalık şehirdir. Aynı zamanda New York şehrinden sonra ABD’nin en kalabalık ikinci şehridir. Kent, ülkedeki en iyi kulüplerin bazılarıyla dünyanın eğlence başkentidir. Bir çok ünlü isim de gece hayatlarını bu şehirde Gece hayatının en popüler olduğu 10 dünya şehriyaşamaktadır.

 1. Amsterdam

Amsterdam, Hollanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Avrupa’daki en iyi finansal merkezlerden biridir. Amsterdam gece hayatında sokakların, restoranların, kulüplerin, kafelerin ve kırmızı fener alanının ayrı bir yoğunluğu vardır. Ayrıca, uyuşturucu ticaretinin en çok yapıldığı şehirlerden biri olarak bilinmektedir.

 

 1. Madrid

İspanya’nın başkenti ve en büyük şehridir. Ayrıca, Avrupa Birliği’nin Londra ve Berlin’den sonra en büyük üçüncü şehridir. Madrid’deki gece hayatı eşsizdir. Dünyanın hiç bir şehrinin burası kadar canlı olmadığı söylenmektedir. Çünkü Madrid, gece 02’den sonra kalabalıklaşmaya başlar, kimse gece 02’den önce dans etmeyi düşünmez. Mükemmel gece kulüplerine ve restoranlarına sahip olan bu şehir, turistler için de bir ilgi odağıdır.

 1. Paris, Fransa’nın başkenti ve en büyük şehridir. Paris, günümüzde dünyanın önde gelen iş ve kültür merkezlerinden biridir. Ayrıca dünyanın en fazla turist çeken şehirlerinden biridir ve gece hayatı ile ünlü bir şehirdir.
  1. BangkokGece hayatının en popüler olduğu 10 dünya şehri

  Bangkok, Tayland’ın başkenti ve ülkenin en kalabalık şehridir. Aslında burası gece hayatı ile ünlü bir şehirdir. Bangkok’ta mükemmel bir gece hayatı yaşayabilirsiniz.

   

webtoz.com
Posted in Webtoz

oyun ile ilgili sözler

Posted in Webtoz

Aşk101 Dizi İncelemem

Posted in Webtoz

Aydan Getirilen İnsan Eli

Posted in Webtoz

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması