Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız

1) webtoz.com’de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan webtoz.com sorumlu değildir.
2) webtoz.com ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler webtoz.com tarafından kayıt altında tutulmaktadır.
3) webtoz.com tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir.
4) webtoz.com gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir.
5) Üyelerimizin yazdıkları yorum ve mesajlar webtoz.com’in kulllanımına ait olup üyeliklerin iptali durumunda dahi yorumların silinip silinmemesi site yönetiminin inisiyatifindedir.
6) webtoz.com’in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK’nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda webtoz.com hukuksal haklarını saklı tutar.
7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.

Bizlere her konuda İletişim Sayfamızdan yazabilirsiniz. webtoz.com’te yer alan tüm yazılı ve görsel materyalerin tüm hakları saklıdır, internet sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır.

Site bünyesinde yer alan tüm yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Webtoz.com Platformu gönüllülük esasına dayalı bir oluşumdur.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.